EWENT SZAFA DO ŁADOWANIA 16 LAPTOPÓW 15.6" 16 GNIA
3 582,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-24
Dostawa już od 67,90 zł
Przesyłka kurierska
67,90 zł
- Kolor produktu: Czarny, Szary
| Model | Wózek przenośny do zarządzania urządzeniami |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Szerokość otworu | 3,43 cm |
| Głębokość otworu | 42,2 cm |
| Wysokość otworu | 28,6 cm |
| Koła transportowe | Tak |
| Blokada kół | Tak |
| Długość przewodu | 1,83 m |
| Kolor produktu | Czarny, Szary |
| Materiał obudowy | Stal |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 16 |
| Obsługiwane urządzenia przenośne | Laptop, Tablet |
| Źródło ładowania | Prąd przemienny |
| Obsługiwane złącza urządzenia | Prąd przemienny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Zamykanie | Tak |
| Typ zamka | Klucz |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
| Szerokość produktu | 474,8 mm |
| Głębokość produktu | 580 mm |
| Wysokość produktu | 650,5 mm |
| Waga produktu | 45 kg |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Dołączone klawisze | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 58 kg |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | EWENT |
| Kraj | Włochy |
| Adres | Crocevia 12 |
| Kod pocztowy | 39057 |
| Miasto | Appiano |
| federico.vomiero@ewent.biz |