Producent: EWENT
EWENT SZAFA DO ŁADOWANIA 36 LAPTOPÓW 15.6" 36 GNIA
EWENT SZAFA DO ŁADOWANIA 36 LAPTOPÓW 15.6" 36 GNIA
- Kolor produktu: Czarny, Szary
Specyfikacja
| Model | Przenośna szafa do zarządzania urządzeniami |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Szerokość otworu | 42,2 cm |
| Głębokość otworu | 3,43 cm |
| Wysokość otworu | 28,6 cm |
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Blokada kół | Tak |
| Kolor produktu | Czarny, Szary |
| Materiał obudowy | Stal |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 36 |
| Obsługiwane urządzenia przenośne | Laptop, Tablet |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Wymagany montaż | Nie |
| Długość kabla zasilającego | 1,83 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
| Szerokość produktu | 682,6 mm |
| Głębokość produktu | 580 mm |
| Wysokość produktu | 1127 mm |
| Waga produktu | 92 kg |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Dołączone klawisze | Tak |
| Szerokość opakowania | 733 mm |
| Głębokość opakowania | 630 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 118 kg |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | EWENT |
| Kraj | Włochy |
| Adres | Crocevia 12 |
| Kod pocztowy | 39057 |
| Miasto | Appiano |
| federico.vomiero@ewent.biz |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
EWENT SZAFA DO ŁADOWANIA 36 LAPTOPÓW 15.6" 36 GNIA
Trwa wczytywanie...