Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%
Extralink SFP 1.25G Moduł SFP 1,25Gbps, LC/UPC, - EX.2183

Extralink SFP 1.25G Moduł SFP 1,25Gbps, LC / UPC, - EX.2183

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis - Extralink SFP 1.25G Moduł SFP 1,25Gbps, LC/UPC, - EX.2183


Extralink SFP 1.25G Moduł

Wkładka SFP Serene Nexus 3401G pozwala na zestawienie połączenia Gigabit Ethernet za pomocą nieekranowego okablowania miedzianego (UTP) co najmniej kategorii 5.

#Extralink SFP 1.25G Moduł SFP 1,25Gbps, LC/UPC,
Wydajność
Typ transceivera SFPMiedź
Typ interfejsuSFP
Złącze światłowodoweSFP
Cechy
Kolor produktuAluminium
Obsługiwane produktySONET OC-24-LR-1
CertyfikatyRoHS
Warunki pracy
Maksymalna temperatura eksploatacji70 °C
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Extralink SFP 1.25G Moduł SFP 1,25Gbps, LC / UPC, - EX.2183

Ocena produktu: Extralink SFP 1.25G Moduł SFP 1,25Gbps, LC / UPC, - EX.2183

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ASUS D-Link HP Huawei TP-Link
do góry