Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Wielka wyprzedaż! Nie przegap okazji! Zaoszczędź do 86%
FIGURE RISE LABO FUMINA HOSHINO [THE SECOND SCENE] FIGURE RISE LABO FUMINA HOSHINO [THE SECOND SCENE] FIGURE RISE LABO FUMINA HOSHINO [THE SECOND SCENE] FIGURE RISE LABO FUMINA HOSHINO [THE SECOND SCENE] FIGURE RISE LABO FUMINA HOSHINO [THE SECOND SCENE]

FIGURE RISE LABO FUMINA HOSHINO [THE SECOND SCENE]

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis - FIGURE RISE LABO FUMINA HOSHINO [THE SECOND SCENE]


POZNAJ ORYGINALNE JAPOŃSKIE MODELE GUNPLA!

Modele Gundam (ガンダム) zwane również jako GUNPLA to modelowe zestawy przedstawiające w unikalny sposób pojazdy i postacie fikcyjnego wszechświata Mobile Suit Gundam autorstwa Bandai. Te zestawy stały się popularne wśród miłośników anime-mecha i entuzjastów modeli w Japonii oraz innych krajach Azji. Uniwersum Gundam jest ogromne, dlatego też samych modeli GUNPLA są setki, a każdy z nich posiada swój unikalny wygląd. Samo składanie modeli GUNPLA jest fantastyczną formą rozrywki na wiele godzin a efekt końcowy potrafi zachwycić każdego! Nawet osoby, które z modelarstwem nie miały do tej pory zbyt dużego kontaktu.

Postaci z serii DIGIMON trafiają do Figure-Rise!


Prosto od BANDAI SPIRITS nadchodzą modele FIgure-Ris z serii DIGIMON w nowej odświeżonej wersji! Ta nowa edycja modeli cechuje wspaniałe przywiązanie do detali oraz jeszcze lepszym wyglądem od klasycznych modeli z serii DIGIMON. Dzięki zupełnie nowemu projektowi modele DIGIMON wchodzą na zupełnie inny poziom!

To czas radości Fanów DIGIMON! Ponieważ nadszedł czas na zupełnie nowe modele. Ten nowy poziom modeli od BANDAI z serii DIMINO rozpoczyna zupełnie nowy poziom, który wznosi właśnie te modele do poziomu niemalże ekskluzywnych figurek. Dzięki niesamowitemu wykończeniu, oraz gotowemu wykończeniu kolorów i dopracowanej niemalże do perfekcji artykulacji modelu. Otrzymujemy model najwyższej klasy znanej już z kultowej serii DIGIMON!

4573102576927_1.jpg
frs-wargreymon_amplified-promoj.jpg

CZYM RÓŻNIĄ SIĘ POSZCZEGÓLNE SERIE MODELI GUNPLA?

4549660078555_1.jpg

SD – Super deformed

Każdy chce mieć Gundama w domu, ale nie wie, od czego zacząć! Seria SD to najlepszy wstęp do świata modeli GUNPLA. Proste, łatwe, z małą ilością elementów. Seria SD przedstawia konkrety model z innych, bardziej zaawansowanych serii. Jego wygląd jest karykaturą swojego większego brata z innej serii. Modele SD świetnie nadają się dla młodszych osób, jak i tych, którzy nigdy nie mieli do czynienia z modelami GUNPLA!
Poziom trudności składania: Łatwy
Ilość elementów: ponad 50+
Rozmiar: 8 cm

HG – High Grade

Modele przedstawione w 1990 roku w skali 1:144. Były to przełomowe modele w serii, ponieważ ich jakość została znacząco poprawiona względem poprzednich modeli oraz posiadały pełen zakres ruchów.
Poziom trudności składania: Średni
Ilość elementów: ponad 150+
Rozmiar: 13 cm

4573102582638_1.jpg
4549660303633_1.jpg

RG – Real Grade

W lipcu 2010 Bandai wprowadziło serię Real Grade w skali 1:144 w ramach rocznicy 30-lecia serii „Gundam 30th Anniversary”. Cechuje się ona elementami i konstrukcją z serii MG oraz PG. Posiada wewnętrzną ramę szkieletu oraz posiada większy zakres ruchów niż seria HG.
Poziom trudności składania: Średnio-zaawansowany
Ilość elementów: ponad 250+
Rozmiar: 13 cm

MG – Master Grade

Następny poziom to Master Grade, którego produkcja zaczęła się w 1995 roku. Jest oferowany tylko w skali 1:100. Ta seria jest wytwarzana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Modele posiadają dużo więcej elementów od pozostałych serii, dlatego też są one bardziej skomplikowane, a ich złożenie zajmuje dużo czasu. Modele z serii MG mają największy możliwy zakres ruchów (np. ruchome palce u dłoni) w porównaniu do niższych serii, dzięki wewnętrznemu szkieletowi. Wysoka jakość przekłada się na niesamowity wygląd i przywiązanie do szczegółów, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, żeby użyć farb w celu uwydatnienia modelu.
Poziom trudności składania: Trudny
Ilość elementów: ponad 260
Rozmiar: 18 cm

4543112728180_1.jpg
4549660283355_1.jpg

PG – Perfect Grade

Zestawy znane jako PG wprowadzono w 1998 roku. Modele z serii PG są stworzone z najwyższej jakości elementów plastikowych i metalowych. Zestawy te składają się również z części, które muszą zostać zabezpieczone dodatkowymi śrubami. Niektóre modele posiadają układ diod LED, dzięki którym Wybrane elementy lub cały model posiada podświetlenie pancerza. Są to najtrudniejsze zestawy do składania, ich montaż może potrwać kilka dni lub tygodni.
Poziom trudności składania: Bardzo trudny
Ilość elementów: 500+
Rozmiar: 30 cm

Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - FIGURE RISE LABO FUMINA HOSHINO [THE SECOND SCENE]

Ocena produktu: FIGURE RISE LABO FUMINA HOSHINO [THE SECOND SCENE]

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Blaupunkt GUDSEN Huawei KARCHER MIO Nikon Trust
do góry