Sfera Gamingu- sprawdź promocje!

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD AGD do kuchni Ekspresy do kawy Filtr wody do ekspresu MELITTA ProAqua 6762510

Filtr wody do ekspresu MELITTA ProAqua 6762510

MELITTA PRO AQUA 6762510.jpg
MELITTA PRO AQUA 6762510.jpg

Filtr wody do ekspresu MELITTA ProAqua 6762510

Producent:  Melitta

Opis

Filtr wody do ekspresów automatycznych MELITTA Pro Aqua 6762510 1 szt.

MELITTA Pro Aqua 6762510 to filtr wody będący pierwszą linią obrony w walce z osadzaniu się szkodliwego kamienia. Stworzony z myślą o ekspresach automatycznych marki Melitta wkład, który skutecznie odfiltrowuje m.in. wapń i zapobiega powstawaniu skamieniałej warstwy izolacyjnej na grzałce oraz innych wewnętrznych elementach urządzenia. Dzięki temu, nie tylko wydłuża żywotność kawomatu, ale również utrzymuje optymalny poziom podgrzewania kawy i poprawia jej smak.

W opakowaniu znajduje się pojedyncza sztuka akcesorium, które kompatybilne jest z praktycznie wszystkimi ekspresami Melitta, m.in. modelami Solo, Solo Milk, Lattea, Bistro, Lounge czy Passione.

Specyfikacja

Model Wkład filtra wody
Obsługiwane produkty Ekspresy ciśnieniowe Melitta
Waga produktu 200 g
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Filtr wody do ekspresu MELITTA ProAqua 6762510

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Filtr wody do ekspresu MELITTA ProAqua 6762510

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.