FIPREX Krople przeciw pasożytom dla psa S - 1 ml
11,99 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-16
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Rodzaj zwierzęcia: Pies
- Wiek zwierzęcia: Dorosły
- Waga produktu: 15 g
Możesz być zainteresowany również:
Opis
FIPREX Krople przeciw pasożytom dla psa S - 1 ml
UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001 r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008 r., nr 45, poz. 271)
ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM PRODUKT NIE PODLEGA ODSPRZEDAŻY DO SKLEPÓW I LECZNIC WETERYNARYJNYCH - NIE WYSTAWIAMY FAKTURY VAT!
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Typ produktu | Krople przeciw pasożytom |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Pies |
| Pojemność | 1 ml |
| Rodzaj opakowania | Tubka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Problemy z pasożytami |
| Wielkość psa | Małe (2-10 kg) |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Krople, Preparaty na kleszcze i owady |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Oferta sezonowa | Wiosna, Lato z pupilem |
| Waga produktu | 15 g |
| Piktogram(y) zagrożenia | |
| Ostrzeżenia | Nie wylewać do kanalizacji. Produkt i jego opakowanie usuwać jako odpad niebezpieczny., Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach., Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5909997066660 |
| Produkt OTC | UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271) ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM PRODUKT NIE PODLEGA ODSPRZEDAŻY DO SKLEPÓW I LECZNIC WETERYNARYJNYCH - NIE WYSTAWIAMY FAKTURY VAT! |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
FIPREX Krople przeciw pasożytom dla psa S - 1 ml
Trwa wczytywanie...