FLEXI New Classic XS Czerwony - smycz automatyczna - 3m
33,95 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-20
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Kolor produktu: Czarny
Możesz być zainteresowany również:
-
FURminator Gruba sierść - grzebień dla psa i kota
38,99 zł -
FURminator - furminator dla kotów długowłosych - M/L
69,00 zł -
FURminator deShedding Ultra Premium - szampon dla psa - 473ml
45,99 zł -
FURminator - furminator dla kotów krótkowłosych - S
67,67 zł -
FURminator - furminator dla psów długowłosych - XL
112,42 zł
Opis
Flexi Smycz New Classic XS Taśma 3 m Czerwony
Smycz Flexi to solidne niemieckie wykonanie z najwyższej jakości materiałów. Idealnie dopasowuje się do dłoni dzięki opływowemu kształtowi, a nowoczesne standardy techniki zapewniają taśmie odporność na przetarcia.
Cechy smyczy
- dla psów do wagi 12 kg
- długość linki 3 m
- chromowany karabińczyk
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl smyczy | przewód |
| Maksymalne obciążenie | 12 kg |
| Regulowana długość | Tak |
| Przeznaczenie | Pies |
| Wartość rozmiaru 1 | XS |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria produktu | Smycz |
| Długość | 3 m |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 4000498023105 |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
FLEXI New Classic XS Czerwony - smycz automatyczna - 3m
Trwa wczytywanie...