FLEXI New Neon S Pomarańczowy - smycz automatyczna - 5m
52,84 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-21
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Kolor produktu: Pomarańczowy
Możesz być zainteresowany również:
-
FURminator Gruba sierść - grzebień dla psa i kota
38,99 zł -
FURminator - furminator dla kotów długowłosych - M/L
69,00 zł -
FURminator - furminator dla psów długowłosych - XL
112,42 zł -
FURminator - furminator dla kotów krótkowłosych - M/L
69,11 zł -
FURminator deShedding Ultra Premium - szampon dla psa - 473ml
45,99 zł
Specyfikacja
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Styl smyczy | Taśma |
| Maksymalne obciążenie | 15 kg |
| Regulowana długość | Tak |
| Przeznaczenie | Pies |
| Wartość rozmiaru 1 | S |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Smycz |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Długość | 5 m |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 4000498032008 |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
FLEXI New Neon S Pomarańczowy - smycz automatyczna - 5m
Trwa wczytywanie...