Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Flipcharty to nic innego jak nieduże, przenośne tablice suchościeralne, standardowo o wymiarze 60x90 cm. Jedno z najpopularniejszych urządzeń wykorzystywanych w biurach, doskonale sprawdza się do prowadzenia prezentacji, szkoleń oraz tzw. burzy mózgów w firmach. Poza tym, flipcharty znalazły zastosowanie w szkołach, najczęściej prywatnych oraz językowych.

Flipcharty - na co zwrócić uwagę podczas zakupów?

Wybierając flipcharty do biur lub szkół po pierwsze powinno się zwrócić uwagę na rodzaj powierzchni. Może być ona melaminowa (najtańsza i najsłabsza jakościowo), lakierowana (trwalsza, zwykle 10 lat gwarancji), porcelanowa ( najlepsza jakościowo, najtrwalsza, nawet 25 lat gwarancji). Warto przy tym wiedzieć, że powierzchnie lakierowane i porcelanowe są magnetyczne, zaś melamina niestety jest niemagnetyczna. Po drugie wybierać możemy pomiędzy flipchartami w wersji na trzech składanych nogach a opcją mobilną, czyli na kółkach.

Filtry

Producenci
Cena

Ilość produktów: 1

Domyślnie
Domyślnie

Zaufani Producenci

Beurer Blaupunkt EPSON FIBARO JBL LG Logitech Manta Meliconi MSI Panasonic Philips ROCCAT SanDisk Samsung Sony Trust
do góry