FURminator deShedding Ultra Premium - szampon dla psa - 473ml
- Waga produktu: 500 g
| Kategoria | Dla psa |
| Działanie szamponu | Nawilżający, Zmniejszenie linienia |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Wszystkie typy i długości sierści |
| Kategoria produktu | Szampon, Produkty pielęgnacyjne |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Pojemność | 473 ml |
| Waga produktu | 500 g |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 4048422153511 |