FYPRYST Combo (10-20kg) - krople na pchły i kleszcze dla psa - 1x1,34ml
FYPRYST Combo (10-20kg) - krople na pchły i kleszcze dla psa - 1x1,34ml
- Forma dawkowania: Płynny
- Waga produktu: 100 g
Wybierz swój wariant:
Wariant
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Preparaty na kleszcze i owady |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Problemy z pasożytami |
| Forma dawkowania | Płynny |
| Rodzaj opakowania | Kartonik |
| Waga produktu | 100 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu., Zużyć przed upływem daty ważności., Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 3838989731212 |
| Produkt OTC | UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271) ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM PRODUKT NIE PODLEGA ODSPRZEDAŻY DO SKLEPÓW I LECZNIC WETERYNARYJNYCH - NIE WYSTAWIAMY FAKTURY VAT! |