G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X8GB 6000MHZ CL30 EXPO
1 259,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Darmowa dostawa
InPost Paczkomat® 24/7
Bezpłatnie
DPD Pickup (automaty, Żabka)
Bezpłatnie
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Opóźnienie CAS: 30
- Pamięć RAM: 16 GB
- Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 8 GB
- Typ pamięci RAM: DDR5
Możesz być zainteresowany również:
Specyfikacja
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Opóźnienie CAS | 30 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 6000 MT/s |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.1, 1.35 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Profil SPD | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | F5-6000J3038F8GH2-FX5 |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X8GB 6000MHZ CL30 EXPO
Trwa wczytywanie...