Producent: G.Skill
G.SKILL TRIDENT NEO AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-3
G.SKILL TRIDENT NEO AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-3
- Opóźnienie CAS: 36
- Pamięć RAM: 64 GB
- Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 32 GB
- Typ pamięci RAM: DDR5
Możesz być zainteresowany również:
Specyfikacja
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 6000 MT/s |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.1, 1.35 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Profil SPD | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | F5-6000J3636F32GX2-RM5NRK |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
G.SKILL TRIDENT NEO AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-3
Trwa wczytywanie...