Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Sklep Marki Aranżacje Dla firm
Ekspresowa dostawa z Polski - Ponad 20 tys. produktów - Raty 0%
Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02 Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02

Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P - MPG02


#Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P

Jeden wystarczy

Twórz płynne ujęcia z łatwością. MOZA Mini-P oferuje różne zaawansowane tryby fotografowania, takie jak tryb incepcji, tryb FPV
i sportowy. Użyj trybu incepcji, aby stworzyć ruch kamery, który przekręca cały kadr, trybu FPV,aby ustawić ostrość na sobie, lub trybu sportowego, aby znacznie łatwiej uchwycić szybki ruch.

#Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P

Jeszcze lepsze sterowanie kamerą

Ulepszony system sterowania kamerą umożliwia podłączenie kamery i sterowanie nią
przy pomocy elementów wbudowanych w uchwyt Mini-P. Teraz masz sterowanie kamery pod ręką.

#Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P

Mały a wielki

Dzięki maksymalnemu obciążenie aż 900g,
Mini-P może współpracować z aparatami
Sony serii A7 z obiektywem Samyang AF
35 mm f / 2.8 FE. Czas pracy baterii do 20
godzin sprawia, że profesjonalne
filmowanie jest jeszcze łatwiejsze niż
kiedykolwiek.

#Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P

Kompatybilny z wieloma
urządzeniami

MOZA Mini-P to wieloplatformowy gimbal
kompatybilny z wieloma urządzeniami, takimi jak: smartfony, kamery sportowe, aparaty kompaktowe i lekkie bezlusterkowce. To idealne rozwiązanie w podróży, do filmowania sportów akcji lub po prostu rejestrowania życia codziennego.

#Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P

MOZA Mini-P Mniejszy od książki

Składana i elegancka konstrukcja pozwala złożyć MOZA Mini-P
do niewielkich rozmiarów. Z łatwością zmieści się w plecaku, torbie, a nawet w schowku samochodowym. Teraz możesz zabrać go ze sobą wszędzie.

#Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P

MOZA Mini-P Filmuj tak jak chcesz

MOZA Mini-P obsługuje szybkie przełączanie pomiędzy trybem fotografowania w pionie i poziomie. Wystarczy zwolnić blokadę i zmienić pozycje wspornika. Dzięki MOZA Mini-P możesz filmować w dowolny sposób.

Opis - Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MFA09

Mikrofon stacojnarny USB Mirfak TU1

Niech każdy Cię usłyszy.

#Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit

Płynna charakterystyka częstotliwościowa z wysokiej jakości membraną kondensatora

TU1 posiada wysokiej jakości membranę kondensatorową o płaskiej i gładkiej charakterystyce częstotliwościowej. Kardioidalna polaryzacja przetwornika i inteligentne funkcje redukcji szumów, redukują niepożądane dźwięki z boku i z tyłu, co pozwala na łatwe tworzenie nieskazitelnych nagrań o studyjnej jakości.

#Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit
#Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit

Plug and Play z wbudowaną kartą dźwiękową

Łatwy w użyciu mikrofon TU1 to prawdziwe rozwiązanie typu plug-and-play, gotowe do użycia po wyjęciu z pudełka bez żadnego oprogramowania. Wysokiej jakości przewód przeciwzakłóceniowy zapewnia bezstratną transmisję sygnału, a karta dźwiękowa o wysokiej częstotliwości próbkowania zapewnia jakość dźwięku na poziomie super CD.

Kompatybilny z Mac / Windows

TU1 jest w pełni kompatybilny z większością popularnych systemów operacyjnych, w tym iOS / Windows / Android / Linux.

#Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit

Wyjście słuchawkowe, monitorowanie w czasie rzeczywistym

Wyposażony w gniazdo słuchawkowe, TU1 umożliwia słuchanie nagrywanego utworu w czasie rzeczywistym bez opóźnień oraz tworzenie wysokiej jakości nagrań i efektów dźwiękowych z synchroniczną regulacją głosu.

#Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit

Użyj aplikacji

Dzięki wbudowanej wysokiej jakości karcie dźwiękowej do tworzenia stabilnych i płynnych przejść dźwiękowych, rdzeniu mikrofonu o wysokiej czułości do rejestrowania szczegółów dźwięku oraz inteligentnym filtrom redukcji szumów, TU1 jest idealnym rozwiązaniem w wielu sytuacjach. Jest idealny do wielu zastosowań, w tym przesyłania strumieniowego, karaoke, gier, nagrań wokalnych, spotkań sieciowych, zdalnej edukacji i innych.

#Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit

Akcesoria obejmują statyw, filtr pop, stojak na ramię, mocowanie amortyzujące, zapewniające lepsze wrażenia z nagrywania po wyjęciu z pudełka.

#Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit

Konstrukcja w całości z metalu

Klasyczna, czarna, trwała i odporna na ścieranie, wykonana w całości z metalu konstrukcja zmniejsza wytwarzanie rezonansu dźwięku i przywraca realną barwę.

Mocny i łatwy w użyciu

Klawisze Echo i Volume zapewniają kontrolę głośności i pogłosu w czasie rzeczywistym oraz pomagają szybko znaleźć charakterystykę dźwięku. Wyciszenie jednym klawiszem skutecznie chroni Twoją prywatność i inteligentnie redukuje hałas, jednocześnie poprawiając barwę i jakość głosu.

#Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit
Cechy
Kolor produktuCzarny
Pojemność baterii2 Ah
Zakres temperatur (eksploatacja)0 - 50 °C
Kąt obrotu wokół osi330°
Waga i rozmiary
Waga produktu694 g
Szerokość produktu166 mm
Wysokość produktu305 mm
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02

Ocena produktu: Gimbal do aparatu, kamery i smartphone Moza Mini-P + Mikrofon USB Desktop Mirfak TU1 Kit - MPG02

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Activejet Apple GUDSEN Huawei KARCHER MIO Nikon
do góry