Głośnik bluetooth ADLER AD 1903
75,09 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Bluetooth: Tak
- Mikrofon: Nie
- Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 8 h
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Głośnik bluetooth ADLER AD 1903
Głośnik Bluetooth Adler AD 1903 to wszechstronne urządzenie, które sprawdzi się zarówno w domu, jak i na spotkaniach towarzyskich. Dzięki funkcji radia FM, możliwości odtwarzania muzyki z różnych źródeł oraz wbudowanemu mikrofonowi do karaoke, ten głośnik zapewni świetną zabawę na każdą okazję.
Kluczowe cechy:
Wsparcie dla wielu formatów: Odtwarzanie muzyki z karty SD, wejścia AUX oraz pendrive USB daje wiele możliwości wyboru źródła dźwięku.
Głośnik Bluetooth Adler AD 1903 to doskonałe rozwiązanie na imprezy, karaoke, czy relaks przy muzyce. Dzięki różnorodnym funkcjom i długiemu czasowi pracy na baterii, jest idealnym towarzyszem na każdą okazję.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośnika | 5 W |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Rodzaj zasilania | Bateria, USB |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 8 h |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 375 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Typ instalacji | Wolnostojący |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Głośnik bluetooth ADLER AD 1903
Trwa wczytywanie...