Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD AGD do łazienki Szczoteczki do zębów Główka szczoteczki PHILIPS HX6032/33 - 2szt.

Główka szczoteczki PHILIPS HX6032/33 - 2szt.

AGAPHIZMN0040_1.JPG
AGAPHIZMN0040_1.JPG
Produkt Produkt niedostępny

Opis

Główki do szczoteczki sonicznej Philips Sonicare for Kids HX6032/33

Dwie główki wymienne do sonicznych szczoteczek do zębów HealthyWhite+ for Kids. Główki nadają się idealnie do czyszczenia rosnących zębów u dzieci w wieku od 3 lat. Czyszczenie z technologią soniczną jest bezpieczne i przyjemne dla dzieci, co pozytywnie wpływa na budowanie dobrych nawyków.

Dokładne czyszczenie zębów

Główka szczoteczki ma wyprofilowany kształt, który dopasowuje się do zębów dzieci, a także miękkie włosie, które umożliwia łagodne czyszczenie. Na tyle główki szczoteczki znajduje się gumowy element, który gwarantuje bezpieczniejsze, przyjemniejsze szczotkowanie.

Komfort użytkowania

Główki szczoteczki stają się mniej skuteczne po 3 miesiącach użytkowania, ale wystarczy, monitorować niebieskie włosie, które informuje o konieczności wymiany główki na nową, gdy zmieni kolor na biały. Mocowanie na kliknięcie ułatwia zakładanie główki szczoteczki.

Bezpieczeństwo i trwałość

Główki szczoteczki są bezpieczne i łagodne dla zębów oraz dziąseł u dzieci. Poddane są wszechstronnym i wymagającym testom, aby móc zagwarantować ich trwałość i wyjątkową skuteczność przy każdym szczotkowaniu.

Specyfikacja

Główki szczoteczki w zestawie 2 szt.
Sztywność włosia Średni
Kolor produktu Czarny, Biały
Podróżna nakrętka, higieniczna 2
Materiał główki szczoteczki Guma
Wymiana Tak
Nie zawiera Bisfenol A (BPA)
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Główka szczoteczki PHILIPS HX6032/33 - 2szt.

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.