Producent: Fibaro
Gniazdo sieciowe FIBARO Walli N Ethernet Outlet, białe (FGWEEU-021)
Gniazdo sieciowe FIBARO Walli N Ethernet Outlet, białe (FGWEEU-021)
- Kolor produktu: Biały
- Szerokość produktu: 86 mm
- Wysokość produktu: 86 mm
FIBARO Walli uzupełniona jest o klasyczne włączniki i gniazda dla zachowania spójnej estetyki w Twoim domu. Dobierz je do swoich potrzeb i ciesz się unikalnym designem i funkcjonalnościami.
| Typ gniazda | 2 x RJ-45 |
| Ilość gniazd | 2 |
| Kategoria kabla sieciowego | 6 |
| Kolor produktu | Biały |
| Rama | Tak |
| Szerokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 42 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczami, może powodować zwarcie lub uszkodzenie urządzenia., Trzymać z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia., Odpowiednie do użytku tylko w suchych i czystych miejscach. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |