GOODRAM DDR5 64GB DCKit 6000MHz IRDM Black V Silver
- Opóźnienie CAS: 30
- Pamięć RAM: 64 GB
- Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 32 GB
- Typ pamięci RAM: DDR5
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Pamięć GoodRam IRDM DDR5 64GB(2x32GB) 6000 MHz
Pożegnaj ograniczenia i wprowadź swój komputer na nowy poziom rozgrywki, dzięki modułom pamięci IRDM DDR5! Najnowsza technologia gwarantuje jeszcze większą wydajność, prędkość i pojemność. Wszystko to pozwoli Ci wycisnąć maksimum osiągów z najnowszych platform kompatybilnych ze standardem DDR5! Maksymalnie przyśpiesz akcję dzięki ogromnej prędkości niskoprofilowych modułów IRDM DDR5. Otrzymasz niezrównaną płynność działania nawet podczas korzystania z wielu aplikacji jednocześnie, a tym samym podniesiesz efektywność swojej pracy. Przed Tobą długie, wymagające sesje gamingowe? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy.
Przekraczaj granice wydajności
Nowy standard pamięci to ogromny przeskok technologiczny. Wiąże się z kolosalną różnicą wydajności. Moduły DDR5 zapewniają aż 50% wzrostu przepustowości w porównaniu z generacją czwartą, a także większą pojemność uzyskaną dzięki podwojeniu liczby banków. Oznacza to imponującą wydajność w najnowszych grach oraz obsłudze danych w programach, czy wymagających aplikacjach, np. do renderowania lub animacji.
Udoskonalone zarządzanie zasilaniem
Stabilność przy ekstremalnym taktowaniu zapewniona jest dzięki technologii PMIC, czyli wbudowanemu układowi scalonemu zarządzającemu zasilaniem. Moduły IRDM DDR5 oferują ogromną prędkość i efektywność działania, zachowując jednocześnie stabilność i jeszcze niższy pobór mocy. Pamięci DDR5 zużywają nawet do 30% mniej energii niż wcześniejsze generacje.
Specyfikacja
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Tak |
| Opóźnienie CAS | 30 |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Ustawienie trybu | 2048M x 8 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Wersja AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | 1.0 |
| Profil SPD | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Podświetlenie | Nie |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Głębokość produktu | 31 mm |
| Wysokość produktu | 4 mm |
| Szerokość opakowania | 205 mm |
| Głębokość opakowania | 165 mm |
| Wysokość opakowania | 54 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ostrzeżenia | Nie demontować samodzielnie., Chronić przed wilgocią., Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | IR-6000D564L30/64GDC |