Google Pixel 10 Pro XL 5G 16/256GB Obsidian
Google Pixel 10 Pro XL 5G 16/256GB Obsidian
- Pamięć RAM: 16 GB
- Pamięć wbudowana: 256 GB
- Rozdzielczość przedniej kamery: 42 MP
- Generacja sieci mobilnej: 5G
- Kolor produktu: Czarny
- Zainstalowany system operacyjny: Android 16.0
- Pojemność baterii: 5200 mAh
Możesz być zainteresowany również:
-
Słuchawki bezprzewodowe kostne Shokz OpenComm2 czarne
749,00 zł -
Słuchawki bezprzewodowe kostne Shokz OpenRun Pro 2 Mini czarne
899,00 zł -
Słuchawki douszne bezprzewodowe Shokz OpenFit 2+ czarne
809,47 zł 669,00 złNajniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 683,00 zł -
Bezprzewodowe słuchawki Havit Space S1 (złote)
245,00 zł -
Bezprzewodowe słuchawki Havit Space S1 (niebieskie)
245,00 zł -
Bezprzewodowe słuchawki Havit Space S1 (srebrne)
245,00 zł
Promocje
Opis
Google Pixel 10 Pro XL 5G 16/256GB Obsidian
Wielkie możliwości, zaawansowane funkcje, wydajna bateria oraz inteligentne rozwiązania wspierane przez AI,
Najwyższa jakość zdjęć i filmów
Przemyślana konstrukcja
Najbardziej zaawansowana AI
Nowe funkcje i aktualizacje
Najjaśniejszy wyświetlacz w Pixelu
Wyświetlacz Super Actua o jasności szczytowej 3300 nitów zapewnia niezwykle realistyczny i żywy obraz, który pozostaje wyraźny nawet w pełnym słońcu.
Dzięki częstotliwości odświeżania sięgającej 120 Hz przewijanie treści i przełączanie się między aplikacjami jest wyjątkowo płynne, co znacząco podnosi komfort codziennego użytkowania.
Wytrzymały i wydajny
Pixel 10 Pro został zaprojektowany tak, aby służyć przez lata.
Solidna obudowa z aluminium klasy kosmicznej i szkło Corning® Gorilla® Glass Victus® 2 chronią go przed upadkami, zarysowaniami, wodą i pyłem.
Smartfon będzie otrzymywał przez 7 lat aktualizacje systemu, zabezpieczeń oraz innowacyjne funkcje Pixel Drop, co gwarantuje długotrwałą wydajność i niezawodność.
Mocna bateria i szybkie ładowanie
Pojemna bateria 5200 mAh pozwala korzystać ze smartfona przez ponad 24 godziny, a w trybie oszczędzania energii nawet do 100 godzin.
Dzięki szybkiemu ładowaniu do 55% w zaledwie 30 minut.
Oszałamiające szczegóły z dużej odległości
Dzięki nawet 100-krotnemu profesjonalnemu zoomowi w bardzo wysokiej rozdzielczości powiększysz swoje ujęcie jak nigdy dotąd.
Aparaty klasy premium
Profesjonalny aparat w Pixelu sprawia, że wszystko wygląda świetnie, nawet przy słabym oświetleniu.
Zaawansowane modele AI pozwalają uchwycić jeszcze więcej, a nawet 100-krotny zoom, aparat 50 Mpix i znakomita stabilizacja wideo w 8K z ulepszoną jakością obrazu zapewniają obraz o niewiarygodnej szczegółowości.
Specyfikacja
| Przekątna ekranu | 6,8" |
| Typ matrycy | OLED |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Glass |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus 2 |
| Rozdzielczość | 1344 x 2992 px |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Głębia kolorów | 24 bit |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 2000000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Gęstość pikseli | 486 ppi |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Typ procesora | |
| Koprocesor | Tak |
| Model koprocesora | Titan M2 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/1.3" |
| Rozmiar czujnika tylnego drugiego aparatu | 1/2.55" |
| Rozmiar trzeciego czujnika tylnej kamery | 1/2.55" |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Rozdzielczość trzeciego aparatu – tył | 48 Mpix |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,68 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 1,7 |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,8 |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV) | 82° |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 123° |
| Kąt widzenia (FOV) trzeciej kamery tylnej | 22° |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 42 MP |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 103° |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 240 fps |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Typ stabilizatora obrazu | Electronic Image Stabilization (EIS), Optical Image Stabilization (OIS) |
| Tryb nocny | Tak |
| Panorama | Tak |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Makro-fotografia | Tak |
| Redukcja szumu wiatru | Tak |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Zoom dźwiękowy | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Standardy 3G | UMTS |
| Standardy 4G | LTE |
| Standard 5G | Sub6 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 6.0 |
| Obsługiwane pasma 3G | 800 MHz, 850 MHz, 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz |
| MIMO | Tak |
| NFC | Tak |
| GPS | Tak |
| NavIC | Tak |
| GLONASS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Alarmowe SOS (satelitarne) | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 3 |
| Głośniki | Stereo |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AV1, AVC, H.264, H.265, HEVC, VP9 |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 16.0 |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Cast |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Barometr | Tak |
| Czujnik magnetyczny | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Czas pracy baterii na cykl | 2903,4 min |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | A |
| Klasa łatwości naprawy | B |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Szerokość produktu | 76,6 mm |
| Głębokość produktu | 8,6 mm |
| Wysokość produktu | 162,8 mm |
| Waga produktu | 232 g |
| Szerokość opakowania | 85 mm |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Wysokość opakowania | 19 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 341 g |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Piktogram(y) zagrożenia | |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki odpadów elektronicznych., Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego ognia., Unikaj bezpośredniego kontaktu z cieczami lub substancjami w przypadku uszkodzenia urządzenia. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Dokumenty do pobrania
Opinie (1)
Zadaj pytanie: Google Pixel 10 Pro XL 5G 16/256GB Obsidian
Wybierz finansowanie RentPay i dopasuj sposób płatności do swoich potrzeb.
• Dodaj produkt do koszyka
• Wybierz RentPay jako metodę płatności
• Opłacaj miesięczną ratę
Dostępne są dwie opcje:
- RentPay Konsument – wynajem dla osób fizycznych
- RentPay Biznes – subskrypcja dla firm
Minimum formalności, szybki proces online.