Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra PC American Truck Simulator: New Mexico - wersja BOX

5 | Opinie: 2

Gra PC American Truck Simulator: New Mexico - wersja BOX Gra PC American Truck Simulator: New Mexico - wersja BOX Gra PC American Truck Simulator: New Mexico - wersja BOX Gra PC American Truck Simulator: New Mexico - wersja BOX Gra PC American Truck Simulator: New Mexico - wersja BOX

Opis - Gra PC American Truck Simulator: New Mexico - wersja BOX

American Truck Simulator: New Mexico

Dodatek do gry American Truck Simulator który dodaje do podstawowej wersji tytułu kolejny stan – Nowy Meksyk. Twórcy skupili się na jak najwierniejszym oddaniu różnorodności tego krajobrazu, od pustynnych bezdroży, przez lasy państwowe, po obszary zurbanizowane, wszystko to z najbardziej charakterystycznymi dla poszczególnych miejsc obiektami, zarówno naturalnymi, jak i stworzonymi przez człowieka. Wraz z dodatkiem w grze pojawiły się również nowe modele 3D, jeszcze bardziej urealniające zabawę i pozwalające na lepsze wczucie się w kierowcę ciężarówki.

z9z6W3j4m0h0M155T1n0R8p2U5i4E399

Mechanika gry

American Truck Simulator – New Mexico nie przynosi rewolucji jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki. Zamiast tego skupia się na dodaniu czwartego, po Kalifornii, Arizonie i Nevadzie, stanu – tytułowego Nowego Meksyku.
Jest to piąta pod względem wielkości część składowa USA, bardzo urozmaicona jeśli chodzi o teren. Dodatek stara się jak najlepiej to odwzorować i choć po części oddać klimat południowo-zachodnich Stanów Zjednoczonych. Tak więc gracze mają okazję przeprawić się przez słynne Rio Grande, odwiedzić pustynie, lasy i góry, a także pojeździć po największych miastach regionu. Tych ostatnich w DLC jest czternaście, w tym między innymi Albuquerque, Santa Fe oraz Roswell, w których swoją siedzibę ma osiem zupełnie nowych firm tylko czekających, aż ktoś weźmie od nich zlecenie przewozu towarów.
Na terenie wirtualnego Nowego Meksyku twórcy rozsiali również jedenaście stacji paliw i postojów, na których kierowcy mogą odpocząć po wyczerpującej jeździe oraz, w razie potrzeby, zatankować lub naprawić swój pojazd.

e259Z238l0P0K1x5J1e0P8Y285P7c4N9

Kwestie techniczne

Dodatek New Mexico nie modyfikuje w znaczący sposób jakości oprawy graficznej podstawowej wersji American Truck Simulator.
Wprowadza on za to ponad 600 nowych modeli 3D, w tym między innymi najbardziej charakterystyczne punkty orientacyjne znajdujące się w Nowym Meksyku. Należą do nich zarówno te naturalne, jak chociażby Pyramid Rock czy Baylor Peak, jak i stworzone ręką człowieka, na przykład most Rio Grande Gorge.

g4Z6X2p0K0o0d145L1o0j8G2t5Z805A9
Specyfikacja - Gra PC American Truck Simulator: New Mexico - wersja BOX
ProducentTECHLAND
PlatformaPC
WydanieBOX
PEGI - wiek graczaod 3 lat
Wersja językowaPolska - kinowa
Gatunek gryWyścigowa
Minimalne wymagania systemoweKarta graficzna: NVIDIA GeForce 450
Pamięć RAM: 4 GB
Procesor: Intel Core 2 Duo
System operacyjny: Microsoft Windows 7 64-Bit lub nowszy
NośnikDVD
OpisOtwarty świat gry
Niesamowita oprawa graficzna
Fabuła wciąga na wiele godzin

Opinie - Gra PC American Truck Simulator: New Mexico - wersja BOX

Ocena produktu: Gra PC American Truck Simulator: New Mexico - wersja BOX

Średnia ocena: 5
Opinie: 2

0%
0%
0%
0%
100%

Dawid - 11.04.2018 12:37

Gitara

Kukoś - 08.12.2017 12:33

Szybka dostawa. Wszystko w jak najlepszym porządku. Dodatek również wart swojej ceny.

Zaufani Producenci

Actina Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips ROCCAT SanDisk Sony SteelSeries Trust
do góry