Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Zrób zakupy za minimum 100 zł, użyj kodu rabatowego w koszyku „SmogowkaZa1zl” a nasiona łąki antysmogowej dostaniesz za 1zł
Gra PC Assassin's Creed® Syndicate - Season Pass wersja cyfrowa DLC

Gra PC Assassin's Creed® Syndicate - Season Pass wersja cyfrowa DLC

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Gra PC Assassin's Creed® Syndicate - Season Pass wersja cyfrowa DLC


Assassin's Creed Syndicate Season Pass

Przepustka Sezonowa Assassin's Creed Syndicate zapewnia ci dostęp do szerokiego wachlarza dodatkowej zawartości oraz ekskluzywnych bonusów:
- Dodatek Kuba Rozpruwacz: przemierzaj Londyn tropem najsłynniejszego seryjnego zabójcy
- Ekskluzywna misja Długa Noc
- Dwa zestawy pierwszorzędnej broni oraz wyposażenia
- Pakiet misji Ostatni Maharadża
- Stałe doładowanie doświadczenia
- 500 Kredytów Helixa na zakup dodatkowej zawartości w grze
- Pakiet rozgrywki Londyńskie Ulice

2.jpg

Assassin's Creed Syndicate - Jack The Ripper

Whitechapel, rok 1888, ‘Jesień Grozy’. Dwadzieścia lat po tym, jak Evie i Jacob wydarli Londyn ze szponów Templariuszy, miasto nawiedza plaga zbrodni, której nie jest w stanie zatrzymać Scotland Yard. Plastyczne opisy morderstw zamieszczane w lokalnej prasie napędzają histerię tłumów, z którą władze nie mogą sobie poradzić. Szokujący swymi uczynkami świat, zbrodniarz znany jako Kuba Rozpruwacz, staje się pierwszym w historii seryjnym zabójcą. W powietrzu wisi prawdziwa groza...
- Zagraj jako Mistrzyni Asasynów, która powraca do Londynu po niemal 20 latach spędzonych w szeregach hinduskiego Bractwa. Nowe umiejętności, które poznała w Indiach, pozwolą jej zmierzyć się z londyńskim potworem.
- Poznaj człowieka o nerwach ze stali - Kubę Rozpruwacza, mordercę, który wyruszając na swoją zbrodniczą krucjatę, przekracza wszelkie granice obłędu i zagraża istnieniu Bractwa.

h.jpg
d.jpg
f.jpg

© 2015 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. Assassin’s Creed and Ubisoft, and the Ubisoft logo are trademarks of Ubisoft Entertainment in the US and/or other countries.

8.jpg

Assassin's Creed Syndicate - The Last Maharaja

Pomóż Duleepowi Singhowi w jego staraniach o odzyskanie należnych mu praw do tytułu maharadży. W pogoni za swym dziedzictwem wejdzie on w drogę Templariuszom i wystawi na próbę swą przyjaźń z królową. Oto dziesięć zupełnie nowych misji osadzonych w Londynie!

9.jpg
a.jpg

© 2015 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. Assassin’s Creed and Ubisoft, and the Ubisoft logo are trademarks of Ubisoft Entertainment in the US and/or other countries.

b.jpg

Assassin's Creed Syndicate - Streets of London Pack

Ten pakiet oferujący ponad 45 minut dodatkowej rozgrywki zawiera misje, broń oraz wyposażenie. Zaczyna się on od przygody zatytułowanej Konspiracja Darwina i Dickensa: wykonaj dwie ekscytujące misje, podczas których poznasz najbardziej wpływowe osobistości Londynu. Obroń odkrycia Karola Darwina przed tymi, którzy chcą go uciszyć. Następnie pomóż przyjacielowi legendarnego pisarza Karola Dickensa zachować sekret, który mógłby kosztować go życie. W pakiecie tym znajduje się też misja Uciekający Pociąg: przez Londyn mknie rozpędzony pociąg, a ty musisz w nim odszukać i naprawić wszystkie usterki, zanim skończy się czas. Przygoda ta oferuje 15 minut dodatkowej rozgrywki. I na koniec w pakiecie tym znajdziesz również szeroki wachlarz broni i wyposażenia dla Jacoba i Evie: 13 rodzajów broni, 6 elementów wyposażenia i 3 stroje. Jeśli korzystasz z treści pozyskanych w sprzedaży przedpremierowej lub w edycji kolekcjonerskiej, zawartość tego pakietu może być już częściowo w twoim posiadaniu.

Opinie - Gra PC Assassin's Creed® Syndicate - Season Pass wersja cyfrowa DLC

Ocena produktu: Gra PC Assassin's Creed® Syndicate - Season Pass wersja cyfrowa DLC

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel Kingston LG Logitech Microsoft MSI Razer SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry