Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamów łatwo przez telefon 22 32 70 888
Gra PC Bulletstorm: Full Clip Edition wersja cyfrowa Gra PC Bulletstorm: Full Clip Edition wersja cyfrowa Gra PC Bulletstorm: Full Clip Edition wersja cyfrowa Gra PC Bulletstorm: Full Clip Edition wersja cyfrowa Gra PC Bulletstorm: Full Clip Edition wersja cyfrowa Gra PC Bulletstorm: Full Clip Edition wersja cyfrowa Gra PC Bulletstorm: Full Clip Edition wersja cyfrowa Gra PC Bulletstorm: Full Clip Edition wersja cyfrowa Gra PC Bulletstorm: Full Clip Edition wersja cyfrowa Gra PC Bulletstorm: Full Clip Edition wersja cyfrowa Gra PC Bulletstorm: Full Clip Edition wersja cyfrowa Gra PC Bulletstorm: Full Clip Edition wersja cyfrowa Gra PC Bulletstorm: Full Clip Edition wersja cyfrowa Gra PC Bulletstorm: Full Clip Edition wersja cyfrowa Gra PC Bulletstorm: Full Clip Edition wersja cyfrowa

Gra PC Bulletstorm: Full Clip Edition wersja cyfrowa

5 | Opinie: 1

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Gra PC Bulletstorm: Full Clip Edition wersja cyfrowa


Bulletstorm Full Clip Edition.jpg

Najpełniejsza edycja kultowej strzelanki!

Bulletstorm: Full Clip Edition zawiera odświeżoną, podstawową wersję gry wraz ze wszystkimi dodatkami (w tym Gun Sonata i Blood Symphony) oraz całkowicie nową, niedostępną nigdzie indziej zawartość. Prawdziwa gratka zarówno dla fanów, jak i osób, które do tej pory nie miały jeszcze okazji odwiedzić Stygii.

Bulletstorm Full Clip Edition screenshot.jpg

Witamy w luksusowym kurorcie wypoczynkowym

Grayson Hunt w dawnych czasach należał do Dead Echo, grupy elitarnych zabójców na usługach Konfederacji Planet. Jednak po odkryciu nieczystych zagrywek jej przywódcy, generała Sarrano, Hunt wraz z trzema towarzyszami zdecydował się wystąpić przeciwko niemu. Za ten czyn skazani zostali na banicją. Od tamtej chwili największym pragnieniem Graysona stała się zemsta na dawnym przełożonym. Okazja ku temu nadarza się kilka lat później kiedy to statki obojga rozbijają się na Stygii. Zdecyduj czy wolisz pomóc swoim przyjaciołom uwięzionym na opuszczonej planecie-kurorcie, czy skonfrontować się z generałem Sarrano.

Liczy się styl

Zabijanie to też sztuka. Każdy potrafi unicestwić przeciwnika, ale nie każdy potrafi zamienić pole bitwy w prawdziwy taniec śmierci. Wykaż się wyobraźnią, łącz ataki smyczą z kombinacjami kopniaków, wślizgów i oczywiście strzałów z najróżniejszych broni. Wykorzystaj elementy otoczenia, aby siać zniszczenie w szeregach wrogów. Dzięki systemowi „superstrzałów” możesz mieć pewność, że Twoja kreatywność zostanie odpowiednio nagrodzona. Im większa jatka tym więcej punktów zbierzesz.

Bulletstorm Full Clip Edition screenshot 10.jpg
Bulletstorm Full Clip Edition screenshot 2.jpg

Wygląd też ma znaczenie

Oprawa audio-wizualna przeszła wyraźny lifting w stosunku do oryginalnej wersji. Obsługa rozdzielczości do 4K, modele postaci i obiektów złożone z większej liczby wielokątów, nowe tekstury w wysokiej rozdzielczości oraz poprawiony system oświetlenia znacznie odmłodziły. Ponadto, pomimo wszystkich tych usprawnień, Full Clip Edition działa o wiele płynniej od pierwowzoru co ma szczególne znaczenie przy tak szalonym tempie akcji. Również efekty dźwiękowe zostały zremasterowane, tak aby nie ustępowały pod względem jakości pięknej grafice.

Tryby gry

Kampania i tryb "Wymiatacz"

Wciel się w rolę Graysona Hunta i przebij przez zastępy wrogów. Wysyłaj przeciwników na tamten świat w jak najbardziej wymyślny sposób, aby zdobyć jak najwięcej punktów, za które kupisz ulepszenia do swoich narzędzi zagłady. A gdy chociaż raz ukończysz kampanię możesz spróbować swoich sił w zupełnie nowym trybie "Wymiatacz", gdzie już od samego początku urządzisz wrogom wybitnie krwawą jatkę, gdyż błyskawicznie uzyskasz dostęp do w pełni ulepszonych broni i wszystkich Superstrzałów. Pokaż stygijskim mutantom kto tu naprawdę rządzi!

Bulletstorm Full Clip Edition screenshot.jpg
Bulletstorm Full Clip Edition screenshot.jpg

Echo

Myślisz, że jesteś dobry? Masz okazję udowodnić to w trybie Echo. Każda z ponad 30 map składa się z fragmentów zaczerpniętych z kampanii, jednak tutaj już nie ma żadnych przerywników ani miejsca na błędy. Musisz popisać się doskonałą znajomością różnych Superstrzałów i świetnym refleksem. W dodatku na wykonanie określonych zadań masz narzucony limit czasowy, więc lepiej działaj sprawnie. Na koniec każdej misji Twoje starania zostaną odpowiednio ocenione, a wynik trafi do sieciowych rankingów. Udowodnij innym kto potrafi urządzić mutantom największą sieczkę!

Anarchia

Do dyspozycji masz 12 map, na których wraz z trzema innymi graczami musisz przetrwać 20 fal wrogów o narastającym stopniu trudności. Jednak co cztery głowy to nie jedna, a współpraca zawsze przynosi wymierne korzyści. Wykonujcie drużynowe Superstrzały, takie jak chociażby "Symfonia Krwi", nie tylko po to, aby zwiększyć swoje szanse na przeżycie, ale również (a może przede wszystkim) po to, aby na koniec móc pochwalić się gigantycznym wynikiem punktowym. Pokażcie wszystkim jak wygląda anarchia w Waszym wydaniu!

Bulletstorm Full Clip Edition screenshot.jpg

Opinie - Gra PC Bulletstorm: Full Clip Edition wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Bulletstorm: Full Clip Edition wersja cyfrowa

Średnia ocena: 5
Opinie: 1

0%
0%
0%
0%
100%

Doomguy - 13.07.2018 15:31

to wielka szkoda, że bulletstorm nie doczekało się (jeszcze?) sequela. naprawdę mocarna gra, trochę painkiller on drugs, dużo czadowych broni, oryginalna rozgrywka, a śrubowanie skillshotów to zabawa sama w sobie.

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial GIGABYTE HP Intel Kingston Logitech Microsoft MSI Razer SanDisk Sony Trust
do góry