Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Wracasz z wakacji? To świetnie, bo mamy dla Ciebie PREZENT! KLIKNIJ TUTAJ
Gra PC Bus Driver wersja cyfrowa Gra PC Bus Driver wersja cyfrowa Gra PC Bus Driver wersja cyfrowa Gra PC Bus Driver wersja cyfrowa Gra PC Bus Driver wersja cyfrowa Gra PC Bus Driver wersja cyfrowa

Gra PC Bus Driver wersja cyfrowa

5 | Opinie: 2

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Bus Driver wersja cyfrowa

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Bus Driver wersja cyfrowa
ProducentIMGN.pro
Kod producentaK00170
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
Wersja językowaPolska - kinowa
Gatunek grySymulator
Typ DRMSteam
GwarancjaGwarancja licencjodawcy

Opinie - Gra PC Bus Driver wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Bus Driver wersja cyfrowa

Średnia ocena: 5
Opinie: 2

0%
0%
0%
0%
100%

Dionizy - 07.05.2018 12:25

Bus Driver to bardzo przyjemna symulacja, a cena jest bardzo atrakcyjna - na steamie kosztuje prawie 30 zł.

Golden Brown - 07.05.2018 12:25

nie należy zrażać się niską ceną! Gra jest zaskakująco skomplikowana i realistyczna. jest dużo różnych autobusów do wyboru - dalekobieżne, szkolne, ba, nawet więzienne, różnią się nie tylko wyglądem, ogólnie super. polecam wszystkim miłośnikom dużych maszyn :)

Zaufani Producenci

Actina Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Manta Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT SanDisk Sony SteelSeries TP-Link Trust
do góry