Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra PC Cities: Skylines - wersja cyfrowa

5 | Opinie: 3

Gra PC Cities: Skylines - wersja cyfrowa Gra PC Cities: Skylines - wersja cyfrowa Gra PC Cities: Skylines - wersja cyfrowa Gra PC Cities: Skylines - wersja cyfrowa Gra PC Cities: Skylines - wersja cyfrowa Gra PC Cities: Skylines - wersja cyfrowa
PRODUKT DOSTĘPNY Wysyłka w 24h

Opis - Gra PC Cities: Skylines - wersja cyfrowa

cs.jpg

O grze

Cities: Skylines to kolejna gra studia Colossal Order, znanego chociażby z ciepło przyjętej przez wszystkich strategów serii Cities in Motion.
Tym razem jednak producent robi jeden krok dalej i w ręce graczy oddaje nie tylko kierowanie transportem miejskim, ale również wszystkie inne aspekty tworzenia metropolii.
To Ty będziesz zarządzał całym miastem i jego rozwojem. Ty będziesz planował, podejmował decyzję oraz ponosił ich konsekwencje. Twoim zadaniem będzie stworzenie wielkiej, dobrze działającej i przynoszącej zyski aglomeracji. Zadbaj o swoich mieszkańców, ich potrzeby i spraw, żeby pokochali Cię jako swojego burmistrza.

Buduj i opiekuj się swoimi miastami. Twórz nowe lub modyfikuj istniejące już mapy i dziel się tym wszystkim ze znajomymi poprzez warsztat Steam.

cities s.jpg

Rozpocznij swoją karierę od malutkiej mieścinki z niewielką liczbą mieszkańców. Twórz kolejne dzielnice, zapewnij ludziom pracę, edukację, rozrywkę oraz opiekę zdrowotną.

Użyj swojego błyskotliwego umysłu, aby to niewielkie miasteczko przekształcić w wielką metropolię zamieszkałą przez miliony szczęśliwych, kochających swojego niesamowitego burmistrza ludzi.

cs1.jpg

Opis

W grze Cities: Skylines będziesz miał okazję zostać burmistrzem. Tylko od Ciebie będzie zależało, w jaki sposób i w jakim kierunku będzie rozwijać się Twoje miasto. Swoją przygodę rozpoczniesz od małego miasteczka złożonego z kilku domów i ulic. Z czasem jednak Twoje miasto będzie się coraz bardziej rozrastać i przyciągać coraz większą liczbę mieszkańców. Zadecydujesz, gdzie powstaną dzielnice mieszkalne, produkcyjne i handlowe. Zbudujesz ulice, parki, posterunki policji, szkoły oraz ośrodki zdrowia. Zajmiesz się elektrycznością, wodociągami i transportem miejskim a wszystko to pod bacznym okiem swoich mieszkańców, którzy na bieżąco będą reagować na wprowadzane zmiany. Każda podejmowana decyzja będzie miała poważny wpływ na ich zadowolenie i działanie. Będziesz musiał znaleźć złoty środek pomiędzy zaspokajaniem potrzeb obywateli a budżetem, którym będziesz dysponować. Nie będzie to zadanie łatwe, ale jeśli się postarasz, to odniesiesz sukces.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Cities: Skylines - wersja cyfrowa
ProducentParadox Interactive
Kod producentaK00516
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaod 3 lat
Wersja językowaPolska - kinowa
Gatunek gryStrategiczna
Symulator
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDodatkowo: Szerokopasmowe połączenie z Internetem
Karta graficzna: AMD Radeon HD 5670
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 260
Pamięć RAM: 4 GB
Procesor: AMD Athlon 64 X2 6400+
Procesor: Intel Core 2 Duo E8400
System operacyjny: Microsoft Windows 7 64-Bit lub nowszy
GwarancjaGwarancja licencjodawcy

Opinie - Gra PC Cities: Skylines - wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Cities: Skylines - wersja cyfrowa

Średnia ocena: 5
Opinie: 3

0%
0%
0%
0%
100%

Orion - 20.09.2018 00:51

doskonała cena za tak świetną grę, żal nie brać :)

Donna - 05.09.2018 12:14

zdecydowanie nadzieja citybuilderów - dobrze, że jest cities: skylines, bo na simcity pod władzą EA nie ma co liczyć...

CryBaby - 05.09.2018 12:12

jak dla mnie city: skylines to najlepsza gra z gatunku city building, dobra odtrutka po ostatnim rozczarowującym SimCity :)

Zaufani Producenci

Actina Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel Kingston Lenovo LG Logitech Manta Microsoft MSI ROCCAT SanDisk Sony SteelSeries TP-Link Trust
do góry