Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Czy wiesz, że mamy Produkty dla dzieci? Zobacz!
Gra PC Commandos: Collection wersja cyfrowa Gra PC Commandos: Collection wersja cyfrowa Gra PC Commandos: Collection wersja cyfrowa Gra PC Commandos: Collection wersja cyfrowa Gra PC Commandos: Collection wersja cyfrowa

Gra PC Commandos: Collection wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Commandos: Collection wersja cyfrowa

Commandos: Collection

Commandos: Collection to zestaw zawierający wszystkie części kultowej serii gier: Commandos: Behind Enemy Lines, Commandos: Beyond the Call of Duty, Commandos 2: Men of Courage, Commandos 3: Destination Berlin.

Commandos: Behind Enemy Lines

1.jpg

Taktyczna strategia czasu rzeczywistego rozgrywająca się w czasie II Wojny Światowej. Dowodzisz grupą komandosów, przed którą postawiono szereg zadań dywersyjnych na tyłach wroga.

2.jpg
3.jpg

Commandos to taktyczna gra akcji rozgrywana w czasie rzeczywistym. Gra umiejscowiona jest w realiach II Wojny Światowej gdzie grupa komandosów, prowadzona przez gracza, ma do wykonania szereg trudnych misji za linią frontu. Powodzenie każdej z misji może zależeć od dokładnie przemyślanej strategii, zaplanowania każdego działania oraz zsynchronizowania poczynań swoich ludzi przy ataku na wroga.

Do wykonania jest 26 misji, każda o odmiennym charakterze i poziomie trudności. Gra wyposażona została w dobry AI, kontrolujące ponad 40 różnych wrogich jednostek i pojazdów. Dzięki temu przeciwnicy podejmują własne decyzje używając własnych zmysłów i przeczucia. Dość dokładnie udało się odwzorować trójwymiarowe modele pojazdów, budynków i broni z czasów II Wojny Światowej.

4.jpg
5.jpg
6.jpg

Polecenia wydajesz 6 komandosom o zróżnicowanych umiejętnościach.

Izometryczna kamera z funkcją przybliżania/oddalania.

Tryb kooperacji w sieci lokalnej lub internecie.

Commandos: Beyond the Call of Duty

1.jpg

Dodatkowe misje do gry Commandos: Behind Enemy Lines. Jesteś dowódcą elitarnej jednostki komandosów działającej na wrogim terytorium.

2.jpg

Samodzielna kontynuacja legendarnej gry

Kontynuacja działań bojowych grupy specjalnej z gry Commandos: Behind Enemy Lines. Tym razem do wykonania jest osiem niebezpiecznych misji. Gra umożliwia wybranie poziomu trudności pozwalającej na dobrą zabawę zarówno doświadczonym jak i początkującym graczom. Jako dowódca małego oddziału komandosów będziesz działał głęboko na obszarze zajmowanym przez wroga. Producent przygotował wiele nowych zadań do wykonania ze zróżnicowanymi celami misji. Nowe budynki, pojazdy i bronie znacznie poszerzają możliwości pierwowzoru, zapewniając następne godziny dobrej zabawy.

Eliminuj przeciwników z odpowiedniej odległości wykorzystując broń snajperską.

Można zaskoczyć lub odwrócić wrogich żołnierzy rzucając kamienie czy paczkę papierosów.

Dwie nowe postacie: kobieta w służbie duńskiego ruchu oporu oraz major z jugosłowiańskiej partyzantki.

3.jpg
5.jpg
4.jpg

Commandos 2: Men of Courage

1.jpg

Commandos 2 to gra strategiczno-taktyczna, będąca kontynuacją niewątpliwego przeboju z 1998r - Commandos: Behind Enemy Lines. Ponownie przejmujemy kontrolę nad oddziałem świetnie wyszkolonych żołnierzy i musimy wykonać szereg misji na tyłach wroga. Każdy z komandosów (tym razem mogą to być: Zielony Beret, saper, szpieg, Natasha, snajper, nurek, kierowca i pies!) posiada odmienne, ale wzajemnie uzupełniające się umiejętności, dlatego też jedynie skoordynowane współdziałanie całego zespołu może doprowadzić do pomyślnego zakończenia postawionych przed graczem zadań.

2.jpg
3.jpg

Do wykonania mamy dziesięć różnorodnych misji rozrzuconych po całym świecie (Europa, północna Afryka, Azja, Arktyka, itp.), z których każda składa się z kilku mniejszych zadań takich jak: wysłanie meldunku, wykradzenie tajnych dokumentów czy też maszyny szyfrującej Enigma, zniszczenie danego obiektu, wyeliminowanie konkretnej osoby, ucieczka samolotem, itd. Po zebraniu wszystkich kawałków zdjęcia ukrytych w różnych zakamarkach mapy (w szafach, skrzynkach, itp.) otrzymujemy możliwość zagrania w dodatkowe, ukryte levele np. rajd motorówką pomiędzy minami.

Nowością w grze w stosunku do poprzedniczek jest możliwość walki wewnątrz budynków a nawet łodzi podwodnej, gdzie mamy możliwość płynnego obrotu kamery. Na zewnątrz miejsce akcji obserwować możemy z czterech stron - co 90 stopni, dostępny jest także zoom o dużym zakresie regulacji. Zastosowany engine graficzny pozwala na wierne i szczegółowe odtworzenie wszystkich elementów otoczenia: budynków, roślinności, pojazdów, bunkrów, zasieków itd. Na pochwałę zasługują również staranie dopracowane animacje poszczególnych żołnierzy.

4.jpg

Możemy wykorzystywać nowe rodzaje broni i dużą ilość różnego typu pojazdów, wszystkie one odtworzone zostały na podstawie oryginalnych maszyn z okresu II Wojny Światowej. Istnieje również możliwość wymiany przedmiotów pomiędzy członkami zespołu. Poprawiono sztuczną inteligencję przeciwników, którzy teraz lepiej widzą, słyszą, a nawet czują, przez co są znacznie trudniejsi do pokonania.

5.jpg
6.jpg
7.jpg

Tryb wieloosobowy

Ruszaj na wojnę w trybie współpracy wieloosobowej (tryb wieloosobowy dostępny tylko w wersji na PC !!!).

Świetnej jakości muzyka i efekty dźwiękowe

Przedstawiciele poszczególnych narodowości mówią z charakterystycznym dla siebie akcentem. Do naszych uszu docierają też bardzo realistyczne odgłosy otoczenia.

Innowacyjny system sterowania kamerą

Jednoczesna kontrola wielu okien rozgrywki w czasie rzeczywistym.

Commandos 3: Destination Berlin

7.jpg

Commandos 3 to taktyczna strategia umiejscowiona w realiach drugiej wojny światowej, w której gracz dowodzi elitarną grupą tytułowych komandosów, wykonujących trudne misje na terenie wroga. Commandos 3 wznosi tradycyjnie doskonałą grafikę i niezwykłą grywalność serii na niespotykane dotąd wyżyny. Trzecia część to poprawiony engine graficzny, bardziej realistyczna sztuczna inteligencja przeciwników i większa różnorodność wyposażenia. Struktura rozgrywki została zupełnie przebudowana - to już nie zestaw kolejnych, oderwanych misji, ale połączone fabułą wydarzenia dziejące się na froncie i poza nim. Commandos 3 stał się też bardziej przyjazny użytkownikowi i łatwiejszy w obsłudze, niż poprzednie gry serii.

1.jpg
3.jpg

Większe wyzwanie

Kolejne misje połączone są w trzy kampanie, wzbogacone o ciekawą fabułę. Zupełnie nowe opcje - zasadzki, szturmy, a nawet specjalni bossowie na końcu poziomów.

Deathmatch

Po raz pierwszy w historii serii, w trybie gry wieloosobowej znajdziemy opcję deathmatch dla ośmiu graczy w sieci lokalnej lub przez Internet.

4.jpg
5.jpg
6.jpg

Wzbogacona interakcja z otoczeniem - wykonuj misje w czasie nalotów bombowych i ostrzału artyleryjskiego.

Mniejsze, bardziej szczegółowe mapy, pozwalające na bardziej dynamiczną rozgrywkę.

Niezwykle szczegółowa grafika oraz specjalny silnik graficzny, pozwalający na obracanie widoku we wnętrzach.

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Commandos: Collection wersja cyfrowa
ProducentKalypso Media
Kod producentaE48156
PlatformaPC
WydanieBundle
Cyfrowe
PEGI - wiek graczaod 16 lat
Wersja językowaAngielska
Gatunek gryAkcja
Historyczna
Kooperacja
Multiplayer
RTS
RTT
Rzut izometryczny / 2D
Skradanka
Strategiczna
Taktyczna
Wojenna
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweRóżne wymagania sprzętowe w zależności od gry wchodzącej w skład zestawu
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
NośnikNie dotyczy
Dodatkowe informacjeJednoosobowy tryb gry
Połączenie z internetem wymagane do aktywacji gry
Wieloosobowy tryb gry
Zawartość zestawuCommandos 2: Men of Courage
Commandos 3: Destination Berlin
Commandos: Behind Enemy Lines
Commandos: Beyond the Call of Duty

Opinie - Gra PC Commandos: Collection wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Commandos: Collection wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT Sony TP-Link Trust
do góry