Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Czy wiesz, że mamy Produkty dla dzieci? Zobacz!
Gra PC Crusader Kings Complete wersja cyfrowa Gra PC Crusader Kings Complete wersja cyfrowa Gra PC Crusader Kings Complete wersja cyfrowa Gra PC Crusader Kings Complete wersja cyfrowa Gra PC Crusader Kings Complete wersja cyfrowa Gra PC Crusader Kings Complete wersja cyfrowa

Gra PC Crusader Kings Complete wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Crusader Kings Complete wersja cyfrowa

ck.jpg
ck 11.jpg

O grze

Crusader Kings to gra oparta na znanym wszystkim stratego silniku z gry Europa Universalism. Przeniesiony w niej zostaniesz do czasów średniowiecza, kiedy to Europa była podzielona na liczne księstwa toczące między sobą zaciekłe walki. Do czasów, kiedy Papież jako głowa kościoła wypowiedział wojnę wszystkim heretykom i rozpoczął walkę o wyzwolenie ziemi świętej.

ck 1.jpg

Opis

W tej niesamowicie ciekawej grze będziesz miał okazję cofnąć się do XIV wieku n.e. w którym to będziesz miał okazję stworzyć i doprowadzić do wielkiej chwały własną dynastię. Poznaj feudalną Europę, spróbuj zjednoczyć zwaśnione Księstwa pod własnym berłem, walcz o chwalę i sławę. Podejmij się niebezpiecznej misji wyznaczonej przez Papieża, zdobywaj wpływy, pieniądze oraz rozgłos. Niech cała ówczesna Europa mówi o Twoim rodzie oraz o tym, czego dokonałeś.

Cechy gry

- przejmij kontrolę nad jedną z wielki chrześcijańskich dynastii
- zdobywaj wpływy, nowe ziemię oraz bogactwa
- zaangażuj się w prawie 400 lat wojen krzyżowych
- walcz przeciwko feudalnym władcom oraz Mongołom
- ustalaj własne prawa i podatki
- poznaj nowy dopracowany system walki

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Crusader Kings Complete wersja cyfrowa
ProducentParadox Interactive
Kod producentaK00547
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaod 12 lat
Wersja językowaAngielska
Gatunek gryStrategiczna
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDirectX: 9.0c
Dysk: 1 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: 16 MB VRAM
Pamięć RAM: 128 MB
Procesor: Intel Pentium IV
System operacyjny: Microsoft Windows XP
GwarancjaGwarancja licencjodawcy

Opinie - Gra PC Crusader Kings Complete wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Crusader Kings Complete wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT Sony TP-Link Trust
do góry