Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Czy wiesz, że mamy Produkty dla dzieci? Zobacz!
Gra PC Crusader Kings II: Conclave wersja cyfrowa DLC Gra PC Crusader Kings II: Conclave wersja cyfrowa DLC Gra PC Crusader Kings II: Conclave wersja cyfrowa DLC Gra PC Crusader Kings II: Conclave wersja cyfrowa DLC Gra PC Crusader Kings II: Conclave wersja cyfrowa DLC Gra PC Crusader Kings II: Conclave wersja cyfrowa DLC

Gra PC Crusader Kings II: Conclave wersja cyfrowa DLC

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Crusader Kings II: Conclave wersja cyfrowa DLC

ck 2 c.jpg

O grze

Crusader Kings 2: Conclave to kolejny duży dodatek do cenionej przez strategów, wydanej w 2012 roku gry Crusader Kings 2.
Dzięki niemu w grze zwiększona zostaje rola oraz znaczenie naszych wasali. Od teraz każdy z nich będzie miał własne ambicje i cele, które będą chcieli realizować. Ignorowanie ich i próbowanie zepchnięcia na boczny tor nie wchodzi w grę, brak szacunku będzie niewybaczalny i może grozić spiskiem lub nawet buntem.
Spróbuj utrzymać w ryzach swoich popleczników, pogódź ich odmienne ambicje i upewnij się, że dalej będą wspierać Twoją władzę.

ck c 1.jpg

Opis

Nowy dodatek Conclave rozszerzy znaczenie oraz działanie wasali. Jako Rada będą domagać się oni posłuchu oraz realnego wpływu na politykę państwa. Ty jako władca będziesz musiał starać się zadbać o ich zadowolenie oraz możliwie jak najbardziej ograniczyć ich wpływy tak, aby nie doszło do wojny domowej. Nie będzie to zadanie łatwe, jednak dzięki nowemu rozszerzeniu będziesz miał okazję rozegrać szereg nowych intryg pałacowy, które na pewno Ci w tym pomogą.

Oprócz tego w grze spotkasz się z odnowionym systemem nauczania potomków, jak i zmodyfikowanym systemem dyplomatycznym, który będzie kładł, od teraz, większy nacisk na tworzone koalicje, pakty o nieagresji oraz sojusze przypieczętowane małżeństwami.
Zmianie uległ również system walk i działanie oddziału najemników.

Cechy rozszerzenia

- znacznie rozbudowane znaczenie i rola lenników
- wasale mogący głosować nad zmianami przepisów
- udoskonalony system edukacji królewskich dzieci (nowe cechy i wydarzenia)
- nowe intrygi
- poprawiony system dyplomatyczny
- zmieniony system walk
- nowe zasady dotyczące najemników

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Crusader Kings II: Conclave wersja cyfrowa DLC
ProducentParadox Interactive
Kod producentaK00548
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
DLC
PEGI - wiek graczaod 12 lat
Wersja językowaAngielska
Gatunek gryStrategiczna
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDysk: 2 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: ATI Radeon X1900
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 8800
Pamięć RAM: 2 GB
Procesor: Intel Pentium IV
System operacyjny: Microsoft Windows 7 32-Bit lub nowszy
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
Dodatkowe informacjeRozszerzenie wymaga podstawowej wersji gry

Opinie - Gra PC Crusader Kings II: Conclave wersja cyfrowa DLC

Ocena produktu: Gra PC Crusader Kings II: Conclave wersja cyfrowa DLC

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT Sony TP-Link Trust
do góry