Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra PC Crusader Kings II: Horse Lords wersja cyfrowa DLC Gra PC Crusader Kings II: Horse Lords wersja cyfrowa DLC Gra PC Crusader Kings II: Horse Lords wersja cyfrowa DLC Gra PC Crusader Kings II: Horse Lords wersja cyfrowa DLC Gra PC Crusader Kings II: Horse Lords wersja cyfrowa DLC Gra PC Crusader Kings II: Horse Lords wersja cyfrowa DLC

Gra PC Crusader Kings II: Horse Lords wersja cyfrowa DLC

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Crusader Kings II: Horse Lords wersja cyfrowa DLC

ck 2 hl.jpg

O grze

Crusader Kings 2: Horse Lords rzuca zupełnie nowe światło na jedną z najlepszych strategii RPG dostępnych na rynku.
Wydane w 2015 roku rozszerzenie powiększa mapę rozgrywki o środkową Azję oraz dodaje do podstawowej wersji gry, niespotykane dotąd plemiona koczownicze. Dzięki którym będziesz miał okazję wskoczyć na konia i poprowadzić do boju niezrównanych sobie Mongołów lub Tatarów.
Odkryj zupełnie nową mechanikę gry, jaka kryje się za prowadzeniem plemion wędrownych. Stań się Wielkim Chanem, zjednocz liczne klany nomadów pod swoimi rządami, podbij sąsiadów i zdobądź kontrolę nad całym jedwabnym szlakiem.

ck 2 hl 1.jpg

Opis

Horse Lords to dodatek, który wprowadza do podstawowej wersji gry powiew świeżego powietrza.
Przekonaj się sam jak odmienne i o ile trudniejsze jest prowadzenie plemion koczowniczych od społeczeństw osiadłych. Twoim zadaniem nie będzie już dbanie o dobre plony, ale o utrzymani populacji, która umożliwi Ci zmobilizowanie potężnej armii.
Równie ważne będzie utrzymywanie dobrych stosunków z przywódcami pozostałych Klanów. Tylko dzięki współpracy będziecie mogli zrobić z sąsiadów swoich lenników i tylko razem będziecie mieli szansę zawładnąć i czerpać ogromne zyski z jedwabnego szlaku.
Zjednocz lud pod swoimi rządami i wprowadź pokój lub poddaj się rządy krwi i niszcz na swojej drodze wszystko, co inni zbudowali.

Cechy dodatk

- nowe Kultury Azji Środkowej
- rozszerzona mapa rozgrywki
- ponad 100 wydarzeń związanych z ludem nomadów
- całkowicie nowa mechanika prowadzenia kultur stepowych
- nowi najemnicy
- niszczący wszystko najeźdźcy
- nowe sposoby obrony przed plemionami koczowniczymi

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Crusader Kings II: Horse Lords wersja cyfrowa DLC
ProducentParadox Interactive
Kod producentaK00550
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
DLC
PEGI - wiek graczaod 12 lat
Wersja językowaAngielska
Gatunek gryStrategiczna
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDysk: 2 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: ATI Radeon X1900
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 8800
Pamięć RAM: 2 GB
Procesor: Intel Pentium IV
System operacyjny: Microsoft Windows 7 32-Bit lub nowszy
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
Dodatkowe informacjeRozszerzenie wymaga podstawowej wersji gry

Opinie - Gra PC Crusader Kings II: Horse Lords wersja cyfrowa DLC

Ocena produktu: Gra PC Crusader Kings II: Horse Lords wersja cyfrowa DLC

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips ROCCAT SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry