Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Czy wiesz, że mamy Produkty dla dzieci? Zobacz!
Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa

Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa

ck 2.jpg

O grze

Crusaders Kings 2 to bardzo rozbudowana strategia szwedzkiego studia Paradox Interactive, znanego chociażby z takich tytułów jak: Hearts of Iron, Victoria czy Europa Universalis.


Przenieś się do średniowiecznej Europy, pełnej rycerzy, monarchów oraz wszechobecnych intryg. Stwórz własną dynastię. Zadbaj o potomków, zdobywaj tytuły, nowe ziemie i bogactwa. Utrzymuj dobre kontakty nie tylko ze swoimi sojusznikami i Wasalami, ale również z kościołem oraz jego przedstawicielami.
Walcz z Maurami, Heretykami i Poganami w imię Krzyża. Spraw, aby cała Europa znała i podziwiała Twój ród. Zdobądź władzę, o jakiej zawsze marzyłeś i nie pozwól, aby zdrajcy i spiskowcy zniszczyli wszystko, nad czym tak ciężko pracowałeś.

ck 2 1.jpg
ck 2 2.jpg
ck 2 3.jpg

Rozgrywka

Jako gracz zostajesz przeniesiony do w średniowiecznej Europy pomiędzy lata 1066 a 1453. Zostaniesz tam przywódcą jednej z wybranej dynastii, którą będziesz musiał pokierować w taki sposób, aby stała się ona najbardziej wpływową oraz szanowaną rodziną w całej ówczesnej Europie.
Zadanie to nie będzie jednak tak proste jakby mogło się wydawać. Samo ostrze miecza Ci nie wystarczy. Równie ważne będą Twoje zagrania i decyzję polityczne, jakie podejmiesz. To od nich będzie zależało czy Twoi Wasale ruszą do walki u Twego boku, czy może zwrócą się przeciwko Tobie i dołączą do innego władcy. Zadbaj, aby Twoimi ziemiami zarządzali najlepsi i najbardziej lojalni współpracownicy. Zawsze jednak pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania, bo możesz zostać zdradzony nawet przez członka swojej własnej rodziny w najmniej spodziewanym momencie.

Cechy gry

- przenieść się do mrocznej ery średniowiecznej Europy
- wybierz oraz zadbaj o przetrwanie swojej dynastii
- zdobywaj władzę, bogactwa i nowe terytoria
- chroń swoje ziemię przed najazdami i rozpadem
- zdobywaj sojuszników poprzez małżeństwa
- zlecaj zabójstwa swoich wrogów i spiskowców
- walcz przeciwko wrogom Krzyża
- rywalizuj z papieżem o kontrolę nad biskupami
- zawalcz w trybie Multiplayer przeciwko nawet 32 graczom

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa
ProducentParadox Interactive
Kod producentaK00546
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaod 12 lat
Wersja językowaAngielska
Gatunek gryStrategiczna
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDysk: 2 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: ATI Radeon X1900
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 8800
Pamięć RAM: 2 GB
Procesor: Intel Pentium IV
System operacyjny: Microsoft Windows 7 32-Bit lub nowszy
GwarancjaGwarancja licencjodawcy

Opinie - Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT Sony TP-Link Trust
do góry