Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamów łatwo przez telefon 22 32 70 888
Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa

Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa


ck 2.jpg

O grze

Crusaders Kings 2 to bardzo rozbudowana strategia szwedzkiego studia Paradox Interactive, znanego chociażby z takich tytułów jak: Hearts of Iron, Victoria czy Europa Universalis.


Przenieś się do średniowiecznej Europy, pełnej rycerzy, monarchów oraz wszechobecnych intryg. Stwórz własną dynastię. Zadbaj o potomków, zdobywaj tytuły, nowe ziemie i bogactwa. Utrzymuj dobre kontakty nie tylko ze swoimi sojusznikami i Wasalami, ale również z kościołem oraz jego przedstawicielami.
Walcz z Maurami, Heretykami i Poganami w imię Krzyża. Spraw, aby cała Europa znała i podziwiała Twój ród. Zdobądź władzę, o jakiej zawsze marzyłeś i nie pozwól, aby zdrajcy i spiskowcy zniszczyli wszystko, nad czym tak ciężko pracowałeś.

ck 2 1.jpg
ck 2 2.jpg
ck 2 3.jpg

Rozgrywka

Jako gracz zostajesz przeniesiony do w średniowiecznej Europy pomiędzy lata 1066 a 1453. Zostaniesz tam przywódcą jednej z wybranej dynastii, którą będziesz musiał pokierować w taki sposób, aby stała się ona najbardziej wpływową oraz szanowaną rodziną w całej ówczesnej Europie.
Zadanie to nie będzie jednak tak proste jakby mogło się wydawać. Samo ostrze miecza Ci nie wystarczy. Równie ważne będą Twoje zagrania i decyzję polityczne, jakie podejmiesz. To od nich będzie zależało czy Twoi Wasale ruszą do walki u Twego boku, czy może zwrócą się przeciwko Tobie i dołączą do innego władcy. Zadbaj, aby Twoimi ziemiami zarządzali najlepsi i najbardziej lojalni współpracownicy. Zawsze jednak pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania, bo możesz zostać zdradzony nawet przez członka swojej własnej rodziny w najmniej spodziewanym momencie.

Cechy gry

- przenieść się do mrocznej ery średniowiecznej Europy
- wybierz oraz zadbaj o przetrwanie swojej dynastii
- zdobywaj władzę, bogactwa i nowe terytoria
- chroń swoje ziemię przed najazdami i rozpadem
- zdobywaj sojuszników poprzez małżeństwa
- zlecaj zabójstwa swoich wrogów i spiskowców
- walcz przeciwko wrogom Krzyża
- rywalizuj z papieżem o kontrolę nad biskupami
- zawalcz w trybie Multiplayer przeciwko nawet 32 graczom

Opinie - Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial GIGABYTE HP Intel Kingston Logitech Microsoft MSI Razer SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry