Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra PC Crusader Kings II - wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

Gra PC Crusader Kings II - wersja cyfrowa Gra PC Crusader Kings II - wersja cyfrowa Gra PC Crusader Kings II - wersja cyfrowa Gra PC Crusader Kings II - wersja cyfrowa Gra PC Crusader Kings II - wersja cyfrowa Gra PC Crusader Kings II - wersja cyfrowa
PRODUKT DOSTĘPNY Wysyłka w 24h

Opis - Gra PC Crusader Kings II - wersja cyfrowa

ck 2.jpg

O grze

Crusaders Kings 2 to bardzo rozbudowana strategia szwedzkiego studia Paradox Interactive, znanego chociażby z takich tytułów jak: Hearts of Iron, Victoria czy Europa Universalis.


Przenieść się do średniowiecznej Europy, pełnej rycerzy, monarchów oraz wszechobecnych intryg. Stwórz własną dynastię. Zadbaj o potomków, zdobywaj tytuły, nowe ziemie i bogactwa. Utrzymuj dobre kontakty nie tylko ze swoimi sojusznikami i Wasalami, ale również z kościołem oraz jego przedstawicielami.
Walcz z Maurami, Heretykami i Poganami w imię Krzyża. Spraw, aby cała Europa znała i podziwiała Twój ród. Zdobądź władzę, o jakiej zawsze marzyłeś i nie pozwól, aby zdrajcy i spiskowcy zniszczyli wszystko, nad czym tak ciężko pracowałeś.

ck 2 1.jpg
ck 2 2.jpg
ck 2 3.jpg

Rozgrywka

Jako gracz zostajesz przeniesiony do w średniowiecznej Europy pomiędzy lata 1066 a 1453. Zostaniesz tam przywódcą jednej z wybranej dynastii, którą będziesz musiał pokierować w taki sposób, aby stała się ona najbardziej wpływową oraz szanowaną rodziną w całej ówczesnej Europie.
Zadanie to nie będzie jednak tak proste jakby mogło się wydawać. Samo ostrze miecza Ci nie wystarczy. Równie ważne będą Twoje zagrania i decyzję polityczne, jakie podejmiesz. To od nich będzie zależało czy Twoi Wasale ruszą do walki u Twego boku, czy może zwrócą się przeciwko Tobie i dołączą do innego władcy. Zadbaj, aby Twoimi ziemiami zarządzali najlepsi i najbardziej lojalni współpracownicy. Zawsze jednak pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania, bo możesz zostać zdradzony nawet przez członka swojej własnej rodziny w najmniej spodziewanym momencie.

Cechy gry

- przenieść się do mrocznej ery średniowiecznej Europy
- wybierz oraz zadbaj o przetrwanie swojej dynastii
- zdobywaj władzę, bogactwa i nowe terytoria
- chroń swoje ziemię przed najazdami i rozpadem
- zdobywaj sojuszników poprzez małżeństwa
- zlecaj zabójstwa swoich wrogów i spiskowców
- walcz przeciwko wrogom Krzyża
- rywalizuj z papieżem o kontrolę nad biskupami
- zawalcz w trybie Multiplayer przeciwko nawet 32 graczom

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Crusader Kings II - wersja cyfrowa
ProducentParadox Interactive
Kod producentaK00546
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaod 12 lat
Wersja językowaAngielska
Gatunek gryStrategiczna
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDysk: 2 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: ATI Radeon X1900
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 8800
Pamięć RAM: 2 GB
Procesor: Intel Pentium IV
System operacyjny: Microsoft Windows 7 32-Bit lub nowszy
GwarancjaGwarancja licencjodawcy

Opinie - Gra PC Crusader Kings II - wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Crusader Kings II - wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips ROCCAT SanDisk Sony Trust
do góry