Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamów łatwo przez telefon >>> 22 32 70 888
Gra PC Cursed wersja cyfrowa Gra PC Cursed wersja cyfrowa Gra PC Cursed wersja cyfrowa Gra PC Cursed wersja cyfrowa Gra PC Cursed wersja cyfrowa Gra PC Cursed wersja cyfrowa Gra PC Cursed wersja cyfrowa Gra PC Cursed wersja cyfrowa Gra PC Cursed wersja cyfrowa

Gra PC Cursed wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Cursed wersja cyfrowa

x1.jpg

Cursed

2.jpg
1.jpg

Zło nigdy nie prosi o pozwolenie, aby włamać się do szczęśliwego i spokojnego życia zakochanych. Następnie, obserwuje ich walczących o swoją przyszłość. Gra "Cursed" opowiada nam, jak wysoka może być cena odzyskania miłości, oraz jak niebezpieczna i ciężka może okazać się w życiu droga prawdziwej miłości.

Na początku, narzeczony głównej bohaterki otrzymuje list z atrakcyjną ofertą pracy. Zaręczona para bardzo potrzebuje pieniędzy na ślub, więc Albert wyrusza do majątku najemcy bez chwili zwątpienia. Przez długi czas narzeczona nie ma wieści od ukochanego Alberta i ostatecznie postanawia wyruszyć, aby go odnaleźć.

4.jpg
3.jpg

Droga do narzeczonego jest zablokowana przez duchy, smoki, demony, szkielety i inne stworzenia z piekła rodem. Wszystko w pobliżu napełni cię konsternacją, a krew zamieni się w lód. Nasza główna bohaterka nie może się jednak bać, co więcej, ona nawet nie zamierza się bać w obliczu niebezpieczeństwa, ponieważ życie ukochanego przez nią mężczyzny jest na szali. Z każdym krokiem dowiaduje się Ona coraz więcej o historii tego przeklętego majątku i jego mieszkańców, a także o zagrożeniu, jakie zawisło nad Albertem i całym światem.

Gra "Cursed" fascynuje i przeraża realizmem i atmosferą, zaskakuje nieoczekiwanymi zwrotami akcji i pochłonie Cię, jako gracza, całkowicie. Będziesz musiał wykorzystać cały swój prawdziwy potencjał, aby znaleźć i wykorzystać w prawidłowy sposób otaczające Cię przedmioty. Będziesz musiał namierzyć i otworzyć wszystkie zamaskowane zamki i drzwi oraz rozwiązać wszystkie trudne układanki. Czy jesteś gotowy zanurzyć się w przeklętą rzeczywistość? No dalej, uruchom grę "Cursed". Oczywiście, jeśli tylko się nie boisz.

x2.jpg

Chłodna atmosfera prawdziwego horroru

13.jpg
12.jpg
11.jpg

Porywająca fabuła pełna mistycznych i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Oszałamiająca realistyczna grafika i transcendentalna muzyka.

Mnóstwo wskazówek do wyszukiwania i tajemnic do rozwiązania.

Opinie - Gra PC Cursed wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Cursed wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial GIGABYTE HP Intel Kingston Logitech Microsoft MSI Razer SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry