Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Nagradzamy opinie - Oceniaj produkty i wygrywaj nagrody - weź udział w konkursie!
Gra PC Defenders of Ardania wersja cyfrowa Gra PC Defenders of Ardania wersja cyfrowa Gra PC Defenders of Ardania wersja cyfrowa Gra PC Defenders of Ardania wersja cyfrowa Gra PC Defenders of Ardania wersja cyfrowa Gra PC Defenders of Ardania wersja cyfrowa

Gra PC Defenders of Ardania wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Gra PC Defenders of Ardania wersja cyfrowa

a.jpg

O grze

Defender of Ardania to gra czerpiąca z tradycji gatunku RTS. Gracze muszą nadzorować produkcję jednostek i ulepszeń, tworząc najbardziej efektywną armię z jednej z trzech ras, każdej z unikalnymi miejscami, wieżami i jednostkami. Jednakowoż, bez magii, gra fantasy jest niczym bezzębny lew (czy raczej smok), więc gracze otrzymają do dyspozycji szeroki zakres czarów, które pomogą dziesiątkować wrogów i bronić własnego oddziału.

Solo? Multi?

Mimo że Defenders of Ardania zawier atryb gry dla jednego gracza, gra skupia się niewątpliwie na trybie multiplayer, gdzie grupa od 2 do 4 graczy może zetrzeć się ze sobą lub ze sztuczną inteligencją przez Internet lub LAN. Tryb multiplayer oferuje trzy różne tryby gry, w których gracze mogą przyjąć role obrońcy lub atakującego - albo obie na raz!

b.jpg
c.jpg

Cechy gry:

- Intrygujące, nowe podejście do niezwykle popularnego gatunku tower defense: gracze przeprowadzają zarówno obronę, jak i atak.
- Ardania: Świat Majesty z trzema grywalnymi rasami i ich unikalną otoczką
- Obrona: 24 ulepszalne wieże do obrony przed atakującymi przeciwnikami
- Atak: 24 różne jednostki z atrybutami pozwalającymi przeprowadzić skuteczny napad
- Nacisk na tryb gry dla wielu graczy z różnorodnymi trybami gry dla max 4 graczy
- Interaktywne otoczenie wpływające na przebieg rozgrywki
- Szeroki zakres czarów ofensywnych i defensywnych

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Defenders of Ardania wersja cyfrowa
ProducentParadox Interactive
Kod producentaK00578
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
Wersja językowaAngielska
Gatunek gryStrategiczna
Typ DRMSteam
GwarancjaGwarancja licencjodawcy

Opinie - Gra PC Defenders of Ardania wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Defenders of Ardania wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Manta Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT SanDisk Sony TP-Link Trust
do góry