Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%
Gra PC Euro Truck Simulator 2 - Italia wersja cyfrowa DLC Gra PC Euro Truck Simulator 2 - Italia wersja cyfrowa DLC Gra PC Euro Truck Simulator 2 - Italia wersja cyfrowa DLC Gra PC Euro Truck Simulator 2 - Italia wersja cyfrowa DLC Gra PC Euro Truck Simulator 2 - Italia wersja cyfrowa DLC Gra PC Euro Truck Simulator 2 - Italia wersja cyfrowa DLC

Gra PC Euro Truck Simulator 2 - Italia wersja cyfrowa DLC

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY

Opis - Gra PC Euro Truck Simulator 2 - Italia wersja cyfrowa DLC


#Euro Truck Simulator 2 - Italia - wersja cyfrowa

O grze

Euro Truck Simulator 2 - Italia to wydane w 2017 roku rozszerzenie do uwielbianej przez wszystkich fanów wielkich ciężarówek gry Euro Truck Simulator 2. Dodatek ten skupia się w głównej mierze na terytorium Włoch, które jak wiedzą fani serii, były już dostępne w podstawowej wersji gry. Tym razem jednak terytorium tego państwa zostało oddane z dużo większą starannością i szczegółowością. Na kierowców czekać będzie mnóstwo detali i szczegółów związanych z miastami, wioskami oraz drogami, które przez nie przechodzą. Poznać będzie można nie tylko nowe regiony przemysłowe, ale również podziwiać niesamowitą architekturę włoskich metropolii, pełnej zabytków i budynków o niepowtarzalnym śródziemnomorskim charakterze.

#Euro Truck Simulator 2 - Italia - wersja cyfrowa

Opis

Wyrusz ponownie z transportem do słonecznej Italii. Przemierzaj malownicze Apeniny. Korzystaj z licznych mostów, tuneli oraz serpentyn. Udaj się na malownicze wybrzeże podziwiając okoliczne tereny i krajobrazy. Zakochaj się w cudownych Włochach i dostarcz ładunki do wyznaczonego celu.

#Euro Truck Simulator 2 - Italia - wersja cyfrowa

Cechy DLC

- prawie 12000 km nowych dróg
- 19 nowych miast m.in. Rzym i Palermo
- unikatowe modele 3D
- nowe regiony przemysłowe
- typowe dla Włoch znaki oraz bramki
- charakterystyczny śródziemnomorski klimat i roślinność
- nowe interesujące ładunki
- dodatkowe osiągnięcia do odblokowania

Opinie - Gra PC Euro Truck Simulator 2 - Italia wersja cyfrowa DLC

Ocena produktu: Gra PC Euro Truck Simulator 2 - Italia wersja cyfrowa DLC

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT SanDisk Sony Trust
do góry