Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamów łatwo przez telefon 22 32 70 888
Gra PC Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game wersja cyfrowa Gra PC Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game wersja cyfrowa Gra PC Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game wersja cyfrowa Gra PC Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game wersja cyfrowa Gra PC Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game wersja cyfrowa Gra PC Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game wersja cyfrowa Gra PC Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game wersja cyfrowa

Gra PC Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Gra PC Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game wersja cyfrowa


444.jpg

Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game

Fallout 2 to druga część niezwykle ciepło przyjętej i docenionej gry, która wniosła powiew świeżości do gatunku komputerowych RPG-ów, zabierając graczy w podróż na rozgrzane słońcem, radioaktywne pustkowia osadzone w retrofuturystycznym klimacie.

Wielki powrót legendy

Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game to bezpośrednia kontynuacja oryginalnego Fallouta, która powstała w oparciu o te same mechaniki, fabułę oraz silnik gry.

Strategiczna, turowa walka, intuicyjny system rozwoju postaci S.P.E.C.I.A.L. oraz system reputacji zmieniający nastawienie świata do bohatera w zależności od jego poczynań powracają! Odwiedź ponownie wyniszczony świata alternatywnej rzeczywistości, w której ludzkość powierzyła swoje przetrwanie światu nauki i energii atomowej.

1.jpg

Dziedzic karmy

Wciel się w potomka bohatera pierwszego Fallouta, który zmuszony do tułaczki założył własną osadę na pustkowiu. Jako wychowanek jednego z dzikich plemion radioaktywnej pustyni, dowiesz się o swym dziedzictwie i wyruszysz w świat, by zdobyć legendarny przedmiot mogący odmienić marny los twoich ludzi. Wędrując w głąb lądu poznasz szorstką naturę skażonej pustyni ze swymi zmutowanymi mieszkańcami. Cywilizowana ludzkość, którą poznasz po raz pierwszy, może się okazać jeszcze bardziej nieprzyjazna niż postapokaliptyczna fauna i flora. Na swej drodze spotkasz zarówno przyjazne osoby, które pomogą ci w twojej misji, jak i przebiegłych bandytów, handlarzy niewolników, narkomanów, złodziei i fanatyków.

Czy to jeszcze nasz świat?

Gra, wystawiając twoją postać na coraz bardziej wymagające wyzwania, zmusza cię do walki o przeżycie w niegościnnym świecie po atomowej zagładzie, który staje się coraz bardziej nieodpowiednim miejscem do życia…

a1.jpg
a2.jpg
a3.jpg

Dwugłowe krowy, ghule, mutanci - zaprzyjaźnij się z kim chcesz lub...

Stwórz idealną drużynę złożoną z wybranych przez ciebie osób lub... stworzeń. Na swojej drodze spotkasz masę unikalnych postaci. Z każdą z nich możesz porozmawiać, ale równie dobrze możesz ją okraść, napaść lub zabić. Tylko od ciebie zależy, jak poprowadzisz swoją postać.

Rozwijaj się w dowolnym kierunku i stań się mistrzem swego fachu.

Zaplanuj swoją postać i rozwijaj ja w dowolnym kierunku. Chcesz być wyjątkowo zwinnym geniuszem, którego ciągnie do hazardu? Nie ma problemu. A może wolisz wygadanego osiłka potrafiącego hakować komputery? Tylko od ciebie zależy, jak zbudujesz i rozwiniesz swoją postać.

Nieważne czy jesteś zły czy dobry - ten świat zapamięta każdy twój uczynek

Dopracowany system karmy dba, by żaden z twoich czynów nie przeszedł bez echa. Zabijanie bandytów i pomaganie potrzebującym szybko zapewni ci rozgłos wśród przyjaznych ludzi. Złe uczynki, takie jak morderstwa, kradzieże, napady czy nawet rozkopywanie grobów może ci za to zapewnić popularność wśród łotrów.

Opinie - Gra PC Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial GIGABYTE HP Intel Kingston Logitech Microsoft MSI Razer SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry