Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamów łatwo przez telefon 22 32 70 888
Gra PC Fallout 4 VR wersja cyfrowa Gra PC Fallout 4 VR wersja cyfrowa Gra PC Fallout 4 VR wersja cyfrowa Gra PC Fallout 4 VR wersja cyfrowa Gra PC Fallout 4 VR wersja cyfrowa Gra PC Fallout 4 VR wersja cyfrowa

Gra PC Fallout 4 VR wersja cyfrowa

5 | Opinie: 1

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Gra PC Fallout 4 VR wersja cyfrowa


fvr1.jpg

Fallout 4 VR

Fallout 4, legendarna postapokaliptyczna przygoda od Bethesda Game Studios i zdobywca ponad 200 nagród, w tym tytułów Gry Roku DICE i BAFTA oraz tytułu najlepszej gry w wirtualnej rzeczywistości na Gamescom, nareszcie przechodzi do VR. Fallout 4 VR zawiera pełną podstawową wersję gry z zupełnie nowymi systemami walki, wytwarzania i budowy, w pełni przystosowanymi do wirtualnej rzeczywistości. Odkryj pustkowia jak nigdy dotąd.

Witaj w domu

Witamy w nowej generacji otwartym świecie rozgrywki.

Jako jedyna osoba, która ocalała z Krypty 111, stawiasz swoje pierwsze kroki na pozostałej po wojnie nuklearnej pustyni.

W każdej sekundzie walczysz o przetrwanie i przyszłość, która zależy tylko od ciebie.

Tylko ty możesz odbudować to pustkowie i zadecydować o jego losie.

Witaj w domu.

2.jpg

A więc jesteś poza Kryptą. Co teraz?

Świat, który znałeś, jest teraz zupełnie innym miejscem, jednak pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają.

fr1.jpg
fr2.jpg

Zbieraj i buduj

Zbieraj, ulepszaj i konstruuj tysiące przedmiotów, dzięki najbardziej zaawansowanemu systemowi wytwarzania w historii. Broń, pancerze, chemikalia i pożywienie to tylko początek - możesz nawet zbudować i zarządzać całą osadą.Przemoc i V.A.T.S.

Widok pierwszo lub trzecioosobowy w czasie walki można zwolnić za pomocą Systemu Wspomaganego Celowania V.A.T.S., który pozwala ci cieszyć się widokiem rzezi totalnej w czasie rzeczywistym.fr4.jpg
fr3.jpg
fr5.jpg

Super grafika

Grafika i oświetlenie nowej generacji ożywia Fallouta, jak nigdy wcześniej. Od spalonych lasów Wspólnoty po ruiny Bostonu, cały świat jest przedstawiony w niesamowitych detalach.S.P.E.C.J.A.Ł.

Zostań, kim chcesz, dzięki systemowi S.P.E.C.J.A.Ł. Żołnierzem w pancerzu wspomaganym lub wygadanym spryciarzem. Możesz wybierać spośród setek profitów i opracować własny styl gry.


Wolność i swoboda

W tym rozbudowanym świecie możesz robić, co chcesz. Znajdziesz w nim setki miejsc, postaci i misji. Dołącz do jednej z wielu frakcji, by walczyć o władzę lub zdobądź ją samodzielnie.


Opinie - Gra PC Fallout 4 VR wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Fallout 4 VR wersja cyfrowa

Średnia ocena: 5
Opinie: 1

0%
0%
0%
0%
100%

Marcus - 03.07.2018 14:09

Fallout 4 VR to świetne doświadczenie. Wiadomo, zostają problemy z oryginalnej wersji, ale możliwość samodzielnego pojawienia się w świecie postapo pozwala przymknąć oko na te niedostatki.

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial GIGABYTE HP Intel Kingston Logitech Microsoft MSI Razer SanDisk Sony Trust
do góry