Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra PC Grand Ages: Rome - wersja cyfrowa

5 | Opinie: 1

Gra PC Grand Ages: Rome - wersja cyfrowa
PRODUKT DOSTĘPNY Wysyłka w 24h

Opis - Gra PC Grand Ages: Rome - wersja cyfrowa

17.jpg

Grand Ages: Rome

Zaangażuj się w budowanie miast na wielką skalę i twórz wspaniałe imperia z kreatywnością i kontrolą jak nigdy dotąd. Intuicyjne sterowanie ułatwia uruchamianie miażdżących kości misji bojowych i zarządzanie każdym aspektem twojej kwitnącej cywilizacji.

16.jpg

Zaawansowany system bitewny

Przejmij dowodzenie nad 18 różnymi jednostkami wojskowymi, w tym dowództwem marynarki, kawalerią słoni i siłami najemników. Rekrutuj obywateli Rzymu, projektuj schwytane siły wroga i opłacaj zagraniczne składy za ich specjalne umiejętności. Broń i rozszerzaj Imperium lądem i morzem dzięki ekscytującej rozgrywce RTS.

20.jpg

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę.

Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki.

Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam".

Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie.

Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

3.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się".

Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

1.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

4.jpg

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

2.jpg

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Grand Ages: Rome - wersja cyfrowa
ProducentKalypso Media
Kod producentaE39097
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaod 7 lat
Wersja językowaAngielska
Francuska
Niemiecka
Gatunek gryStrategiczna
Symulator
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDirectX: 9.0c
Pamięć RAM: 1 GB
System operacyjny: Microsoft Windows XP, Vista, 7
GwarancjaGwarancja licencjodawcy

Opinie - Gra PC Grand Ages: Rome - wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Grand Ages: Rome - wersja cyfrowa

Średnia ocena: 5
Opinie: 1

0%
0%
0%
0%
100%

Sephiroth - 03.07.2018 14:09

grand ages: rome to bardzo fajna strategia, dobra w przerwach od total war ;)

Zaufani Producenci

Actina Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel Kingston Lenovo LG Logitech Manta Microsoft MSI ROCCAT SanDisk Sony SteelSeries TP-Link Trust
do góry