Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Czy wiesz, że mamy Produkty dla dzieci? Zobacz!
Gra PC Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart wersja cyfrowa Gra PC Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart wersja cyfrowa Gra PC Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart wersja cyfrowa Gra PC Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart wersja cyfrowa Gra PC Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart wersja cyfrowa Gra PC Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart wersja cyfrowa Gra PC Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart wersja cyfrowa Gra PC Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart wersja cyfrowa Gra PC Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart wersja cyfrowa Gra PC Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart wersja cyfrowa Gra PC Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart wersja cyfrowa Gra PC Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart wersja cyfrowa Gra PC Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart wersja cyfrowa

Gra PC Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart wersja cyfrowa

p.jpg

Opis

W tej grze role-playing w stylu chibi* możesz gromadzić armię sojuszników nawiązujących do innych gier, walczyć na mapach wręcz zapchanych przez pułapki i wzmacniać Lily Rank, by uzyskać możliwość zadawania szaleńczo wysokich obrażeń. Uważaj jednak na przeróżne dolegliwości, bo możesz zostać (dosłownie) tofu! Nie widziałeś jeszcze takich postaci z Neptunia!

* "Chibi-style" - Urocze postacie z anime, zminiaturyzowane w taki sposób, aby mieć uroczo duże głowy i delikatne ciałka.

8.jpg
a.jpg

Armia Moe w 1080p czeka!

Prowadź swoją sympatyczną i uroczą armię moe do bitwy SRPG i walcz z hordami wrogów w strategii turowej - teraz w wysokiej rozdzielczości! Musisz użyć strategii, aby uniknąć wiązek laserowych, płonących dołów i nie tylko!

Dostosowywanie przedmiotów!

Dostaniesz mnóstwo okazji i sposobów na zwiększenie statystyk twojego sprzętu! Im więcej wrogów pokonasz, tym więcej przedmiotów możesz zdobyć, aby dostosować swój sprzęt w taki sposób, jaki uznasz za stosowny. Niech rozpocznie się eksperyment!

b.jpg
9.jpg
c.jpg

Połącz się z "Lily System"

Im częściej bohaterowie walczą ze sobą, tym mocniejsza staje się więź. Aktywacja "Lily Boost" zapewnia specjalne statystyki i umiejętności, podczas gdy "Punkty Lily" mogą być używane do aktywowania ultra-specjalnych ruchów, a nawet transformacji w bogini. Nie wstydź się budować tych związków i przypieczętuj wszystko pocałunkiem!

Sprawdź swój status!

Wiele funkowych rzeczy może się zdarzyć w ogniu walki, a postacie mogą zostać dotknięte różnymi dolegliwościami, które są zarówno dobrodziejstwem, jak i obciążeniem. Możesz dostać piksele, zombie, a nawet zmienić się w blok tofu! Niektóre zmiany statusu mają swoją korzyść, ale i koszt, więc miej to na uwadze podczas walki.

Życie w Noire

Życie to nie tylko bitwy turowe oparte na siatce. Czasami Noire po prostu chce odpocząć w domu, a przy wykorzystaniu trybu "Sim Noire" możesz to zrobić! Dostosuj swoje miejsce, kupując meble i akcesoria za punkty w grze, i spraw, by Noire poczuła się boginią - odblokowując tym samym dodatkowe sceny w grze.

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart wersja cyfrowa
ProducentPlug In Digital
Kod producentaK01235
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaod 16 lat
Wersja językowaAngielska
Gatunek gryJRPG
RPG
Strategiczna
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDysk: 3 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: 1 GB VRAM
Pamięć RAM: 4 GB
Procesor: Intel Core i3-2100
System operacyjny: Microsoft Windows 7 64-Bit lub nowszy
GwarancjaGwarancja licencjodawcy

Opinie - Gra PC Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT Sony TP-Link Trust
do góry