Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Wielka wyprzedaż! Nie przegap okazji! Zaoszczędź do 86%
Gra PC Inner Chains wersja cyfrowa Gra PC Inner Chains wersja cyfrowa Gra PC Inner Chains wersja cyfrowa Gra PC Inner Chains wersja cyfrowa Gra PC Inner Chains wersja cyfrowa Gra PC Inner Chains wersja cyfrowa

Gra PC Inner Chains wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY

Opis - Gra PC Inner Chains wersja cyfrowa


x1.jpg

Inner Chains

Strzelanina FPS z elementami horroru w surrealistycznym, mrocznym i zabójczym biomechanicznym świecie jakiego dotychczas nie było.

1.jpg
2.jpg

Planeta w odległej przyszłości. Skała unosząca się w przestrzeni, która nie jest już tym, czym niegdyś była. Bez ludzkiego oddziaływania, natura dostosowywała się do nowych warunków, odzyskując to, co było jej zabrane dawno temu. W dążeniu do perfekcji, zaczęła asymilować się z porzuconą technologią dając życie biomechanicznym bytom.

Pozostawiona na pastwę swoich własnych urządzeń, ludzka technologia także się zmieniła, starając się dostosować do nowego środowiska. Po pewnym czasie wykształciła się silna symbioza pomiędzy technologią i naturą. Niemożliwym stało się rozróżnienie, co jest żywe, a co jest mechaniczne w świecie Inner Chains.

3.jpg
4.jpg

Po kilku milionach lat biomechanicznej ewolucji, ludzkość raz jeszcze stała się ważną częścią ekosystemu. Jednakże nie osiągnęła ona zaawansowanego stadium rozwoju. W efekcie ludzka rasa, nieświadoma swojej własnej historii, nie może w pełni zrozumieć lub kontrolować potężnej technologii dla własnych korzyści. Ludzie żyjący w świecie Inner Chains korzystają z sytuacji i koncentrują się na użyciu zasobów planety dla siebie. Jest w tym także coś, co nie zmieniło się przez tysiąclecia: ludzie wciąż ulegają takim podstawowym problemom społecznym jak wiara, dominacja, ucisk i manipulacja. To doprowadziło do wydzielenia się wielu plemion, i w efekcie do panowania jednej konkretnej grupy. Jej członkowie odkryli jako pierwsi te mechanizmy, nauczyli się jak właściwie je wykorzystywać, co pomogło im urosnąć w siłę. Inni musieli się temu podporządkować.

Jesteś mieszkańcem tego świata, zindoktrynowanym przez nauki Rządzącej Kasty. Twój cel jest jeden – dotrzeć do mitycznego miejsca zwanego Ostatnia Nadzieja. Walcz o przetrwanie, zmierz się z wrogą florą i fauną, przezwycięż swoje słabości, bądź czujnym obserwatorem, a odkryjesz swoją rolę i niezwykłe sekrety otaczającego cię uniwersum. To, czy przetrwasz w pełni zależy od twojego zmysłu obserwatora, dobrego refleksu, właściwej oceny wydarzeń i wykorzystywania otoczenia na swoją korzyść. Zapomniane ruiny i jaskinie w górach, tajemniczy las, wypełniony niebezpiecznymi stworzeniami i roślinami, które tylko czekają by pozbawić cię życia. Liczne majestatyczne świątynie opanowane przez Rządzącą Kastę również skrywają swe mroczne tajemnice – możesz je odkryć zagłębiając się w świat Inner Chains, odwiedzając wszystkie te miejsca, poznając ich historię i uzbrajając się w wiedzę, która pomoże ci w ostatecznej walce z wrogiem.

x2.jpg

Nie jest zadaniem łatwym ustanawianie zasad świata Inner Chains. Ludzkość to zaledwie mała część tego wrogiego uniwersum. Chcesz przetrwać? Poznaj sekrety tego świata.

11.jpg
12.jpg
13.jpg

Mroczny biomechaniczny świat z zabójczą florą i fauną

Niesamowita grafika w stylu surrealistycznej dystopii

Zróżnicowani, inteligentni pracownicy

14.jpg
15.jpg
16.jpg

Klimatyczne lokacje i niepowtarzalne miejsca

Nastrojowa, posępna ścieżka dźwiękowa

Ekscytująca i wciągająca rozgrywka

© 2016 IMGN.PRO / Telepaths Tree all rights reserved. All other copyrights and trademarks are the property of their respective owners.

Opinie - Gra PC Inner Chains wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Inner Chains wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel Kingston Lenovo Logitech Microsoft MSI Razer ROCCAT SanDisk Sony Trust
do góry