Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Czy wiesz, że mamy Produkty dla dzieci? Zobacz!
Gra PC Lethal VR wersja cyfrowa Gra PC Lethal VR wersja cyfrowa Gra PC Lethal VR wersja cyfrowa Gra PC Lethal VR wersja cyfrowa Gra PC Lethal VR wersja cyfrowa Gra PC Lethal VR wersja cyfrowa Gra PC Lethal VR wersja cyfrowa Gra PC Lethal VR wersja cyfrowa

Gra PC Lethal VR wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Lethal VR wersja cyfrowa

d.jpg

Lethal VR

Zostań rekrutem FBI i wykaż się w serii ćwiczeń symulujących użycie różnych rodzajów broni lekkiej. Po wyzwaniach otrzymasz ocenę zależną od wyników. Czy otrzymasz ocenę „Zabójczy”?

b.jpg
aa.jpg

"Twoje zdolności zostaną przetestowane w 30 wyzwaniach na 5 szczeblach symulacji broni. Musisz dowieść szybkości, precyzji, zabójczej celności i opanowania.

Najważniejsze cechy:

- Wciel się supergwiazdę filmów akcji.
- Wciągające doświadczenie korzystania z broni.
- Przetestuj swoje umiejętności dzięki szerokiemu wyborowi ekscytujących broni.
- Łatwy do zrozumienia system ocen oparty na umiejętnościach.
- Ranking lokalny ocenia najlepszych graczy.
- Idealna gra, aby wprowadzić znajomych i rodzinę do ekscytującego świata VR!

c.jpg
3.jpg
4.jpg
2.jpg

Wśród wyzwań można znaleźć:

- Szybkie dobywanie broni – dobądź broń i strzel! Kandydaci będą musieli dowieść szybkości oraz celności!
- Rzut nożem – dowiedź umiejętności w pradawnej sztuce rzucania nożem. Ile razy trafisz w dziesiątkę? Za kolejne trafienia w dziesiątkę z rzędu będą przyznawane dodatkowe punkty. Zdolni kandydaci mogą kilkukrotnie trafić każdy cel.
- Strzelec wyborowy – przetestuj zdolności strzeleckie na torze zaprojektowanym specjalnie dla wirtualnej rzeczywistości. Za szybkie trafienia, trafienia w dziesiątkę i wielokrotne trafienia w głowę z rzędu będą przyznawane dodatkowe punkty.
- Szybkie strzelanie – jak szybko zniszczysz wszystkie cele, trzymając broń w obu dłoniach? Opanuj umiejętności szybkiego strzelania i szybkiego przeładowywania. Uwaga na kary i cele cywilne, które mogą blokować linię ognia.
- Miasto – ćwicz umiejętności w walce miejskiej w naszej symulacji ośrodka Hogan’s Alley. "
- Twoje wyniki zostaną ocenione po każdym udanym ukończeniu wyzwania. Tylko najlepsi rekruci otrzymają ocenę „Zabójczy”. Kandydaci z najlepszymi ocenami we wszystkich symulacjach otrzymają rekomendację do procedury przyspieszonej i awans po zakończeniu tej części szkolenia.
- Ranking lokalny będzie pokazywać, który z kandydatów pośród twoich znajomych i rodziny jest najbardziej zabójczy.
- Zdobycie ocen w każdym z wyzwań odblokuje specjalne dodatkowe wyzwania. Używane są w nich specjalne prototypy broni, których użyczył nam Dział Badań nad Bronią Zaawansowaną. Hollywood sądzi, że to tylko fikcja. Jednak od lat opracowujemy takie bronie specjalne. Ich użycie jest objęte klauzulą tajności, więc ich istnienie musi pozostać tajemnicą. Pamiętaj! Strzeż tajemnicy służbowej!

Lista broni, których użyjemy:

- Pistolet
- Nóż do rzucania
- Dwa pistolety
- Dwa noże do rzucania
- Pistolet i nóż
- Pistolet maszynowy (seria)
- Pistolet maszynowy (ogień ciągły)
- Dwa pistolety maszynowe (seria)
- Dwa pistolety maszynowe (ogień ciągły)
- Pistolet maszynowy i nóż do rzucania

9.jpg

Copyright Three Fields Entertainment Limited. All Rights Reserved.

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Lethal VR wersja cyfrowa
ProducentTeam17
Kod producentaE41484
WydawcaTeam17 Digital Ltd
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaod 7 lat
Wersja językowaAngielska
Gatunek gryAkcja
FPP
Przygodowa
Symulator
VR
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweAkcesoria: HTC Vive
DirectX: 11.0
Dysk: 600 MB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 970
Pamięć RAM: 4 GB
Procesor: Intel Core i5-4590
System operacyjny: Microsoft Windows 7, 8 lub 8.1
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
NośnikNie dotyczy
Dodatkowe informacjeGra wyłącznie w trybie VR. Nie można w nią grać bez gogli VR.
Jednoosobowy tryb gry
Połączenie z internetem wymagane do aktywacji gry
Wsparcie gogli HTC VIVE

Opinie - Gra PC Lethal VR wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Lethal VR wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT Sony TP-Link Trust
do góry