Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Czy wiesz, że mamy Produkty dla dzieci? Zobacz!
Gra PC Light wersja cyfrowa Gra PC Light wersja cyfrowa Gra PC Light wersja cyfrowa Gra PC Light wersja cyfrowa Gra PC Light wersja cyfrowa Gra PC Light wersja cyfrowa Gra PC Light wersja cyfrowa Gra PC Light wersja cyfrowa Gra PC Light wersja cyfrowa Gra PC Light wersja cyfrowa Gra PC Light wersja cyfrowa Gra PC Light wersja cyfrowa Gra PC Light wersja cyfrowa Gra PC Light wersja cyfrowa Gra PC Light wersja cyfrowa Gra PC Light wersja cyfrowa Gra PC Light wersja cyfrowa Gra PC Light wersja cyfrowa Gra PC Light wersja cyfrowa

Gra PC Light wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Light wersja cyfrowa

b.jpg

Light

Wkrocz do złowrogiego świata korupcji, oszustw i podejrzanych organizacji! Light pozwala ci wcielić się w rolę człowieka bez wspomnień. Po przebudzeniu się w dziwnym, a jednak znajomym miejscu, jasnym jest, że coś jest bardzo, bardzo nie tak. Kim jesteś? Gdzie jesteś? A być może przede wszystkim, co się z tobą stało? Jako bohater w Light musisz wykorzystać skradanie i spryt, aby poruszać się po cudownie minimalistycznie wyglądającym otoczeniu. Czy zdołasz odnieść sukces w swojej misji i pokrzyżować niecne plany na globalną skalę?

2.jpg
1.jpg

Nie tylko unikaj wykrycia, używaj także podstępu. Włamuj się do terminali komputerowych, aby wyłączać kamery bezpieczeństwa, zamykać i otwierać drzwi i tak dalej. Zbieraj dane, podzielone wiadomości e-mail, notatki i raporty naukowe, aby powoli poskładać w całość historię w grze Light.

4.jpg
3.jpg
5.jpg

Light łączy unikatowe mechaniki rozgrywki, nastrojową grafikę oraz wciągającą narrację, aby tchnąć nowe życie w niezwykle popularny gatunek. Walka jest twoją ostatnią opcją, a technologia pierwszą, czy zdołasz uniknąć schwytania i rozwiązać zagadkę? Czy masz to, czego potrzeba, aby wyjść z cienia i wejść do Światła?

a.jpg
9.jpg
8.jpg

Najważniejsze cechy:

- Wymagający tryb dla jednego gracza – Light oferuje wymagającą rozgrywkę dla jednego gracza, w której szukasz drogi przez dziesięć poziomów starając się uniknąć złapania, włamując się do komputerów i kradnąc tajne dokumenty. Infiltruj laboratoria badawcze, uciekaj z więzień, przechytrz oficerów ochrony wewnątrz centrów handlowych i włam się do pilnie strzeżonych farm serwerów!
- Przechodź poziomy jeszcze raz, aby zwiększyć swój wynik i ocenę lub odkryć nowe dowody.
- Wciągająca Mechanika Skradania – Wykorzystaj swoje otoczenie, aby uniknąć schwytania w tej grze akcji ze skradaniem w minimalistycznej oprawie graficznej. Wykorzystuj nie tylko swój wzrok, ale również słuch, by zlokalizować miejsca pobytu potencjalnych ścigających i sprawnie uniknąć wykrycia. Spraw, żeby system pracował dla ciebie, gdy będziesz się włamywał, aby przejść dalej. Nie zdołasz uniknąć kamery bezpieczeństwa? Po prostu zhakuj ją!
- Ukrywaj nieprzytomnych strażników w szafkach lub po prostu nadpisz elektroniczne systemy zamknięć, aby zyskać pewność, że inni strażnicy nie zdołają wejść do pokoi. Zobacz linie wzroku wszystkich i wszystkiego. Zobacz każdy krok i wtop się w tłum poprzez zakładanie przebrań i mieszanie się z niestanowiącymi zagrożenia cywilami oraz pracownikami biurowymi, którzy znajdują się na każdym poziomie.
- Zaangażowana fabuła odkrywana przez gracza – rozpocznij grę z pustym płótnem. To do ciebie należy dowiedzenie się nie tylko, kim jesteś, ale także co się dzieje. Nawet, gdy powoli składasz historię i wydarzenia prowadzące do miejsca, gdzie rozpoczyna się gra wkrótce zdasz sobie sprawę, że nie tylko musisz odkryć co się dzieje, ale też odkryć sposób, by to powstrzymać.
- Ciesz się historią podzieloną na skrawki, które wymagają połączenia ich przez ciebie w jedną całość. Wykorzystuj skradanie, włamywanie się do komputerów i kradzież dokumentów, aby odkryć prawdę na temat projektu Światło!

Light. Developed by Just A Pixel Ltd. © 2014. Light and Just A Pixel are trademarks or registered trademarks of Just A Pixel Limited. Light published by Team17. © 2014. Team17 is a registered trademark of Team17 Digital Limited. All other trademarks, copyrights and logos are property of their respective owners.

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Light wersja cyfrowa
ProducentTeam17
Kod producentaE38962
WydawcaTeam17 Digital Ltd
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
Wersja językowaAngielska
Gatunek gryAkcja
Indie / Niezależna
Przygodowa
Strategiczna
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweKarta graficzna: ATI Radeon HD 4800
Pamięć RAM: 2 GB
Procesor: Dual Core
System operacyjny: Microsoft Windows XP
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
NośnikNie dotyczy
Dodatkowe informacjeJednoosobowy tryb gry
Połączenie z internetem wymagane do aktywacji gry

Opinie - Gra PC Light wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Light wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT Sony TP-Link Trust
do góry