Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamów łatwo przez telefon >>> 22 32 70 888
Gra PC Mac OSX Dead in Vinland wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Dead in Vinland wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Dead in Vinland wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Dead in Vinland wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Dead in Vinland wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Dead in Vinland wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Dead in Vinland wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Dead in Vinland wersja cyfrowa

Gra PC Mac OSX Dead in Vinland wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY

Opis - Gra PC Mac OSX Dead in Vinland wersja cyfrowa

Dead in Vinland.jpg
Dead in Vinland screenshot 1.jpg

Musisz przetrwać

Z nieznanych powodów rodzina wikingów zostaje wygnana ze swojej osady. Na domiar złego sztorm niszczy ich łódź i czwórka bohaterów ląduje na nieznanej, choć zamieszkałej wyspie, która od teraz będzie ich domem. Pomóż im odnaleźć się w tym nowym, niekoniecznie gościnnym świecie. Aby mogli przetrwać musisz zadbać o zaspokojenie wszystkich potrzeb swoich podopiecznych zarówno tych fizjologicznych np. jedzenie czy picie, jak również mentalnych - budowanie więzi, radzenie sobie z depresją. Poluj, łów ryby, zbieraj surowce i rozbudowuj swoją osadę. Z czasem otworzą się przed Tobą kolejne możliwości np. założenie ogrodu lub hodowli owiec.

Nie jesteś sam

Na wyspie spotkasz wiele postaci. Oczywiście każda z nich posiada swój unikalny charakter oraz własną historię i motywy. Wśród nich znajdą się zarówno przyjaciele, jak i wrogowie. Szybko także trafisz na tyrana Björna Headcleavera i jego gang, siejący postrach wśród mieszkańców wyspy. Sam zdecyduj, czy lepiej mu się podporządkować i płacić tygodniowe trybuty, aby zapewnić sobie spokój, czy zbuntować się i ponieś tego konsekwencje. Część napotkanych osób będzie chciała się do Ciebie przyłączyć, co z jednej strony może pomóc w walce z gangiem Björna i rozbudową osady, ale z drugiej oznaczać będzie większe zapotrzebowanie na surowce. Z czasem możesz stworzyć głębsze więzi między postaciami, a nawet wdać się w romans.

Dead in Vinland screenshot 2.jpg
Dead in Vinland screenshot 3.jpg

Masz wybór

Rozgrywka w Dead In Vinland ma nieliniowy charakter - sam decydujesz kiedy i w jakiej kolejności zaczniesz zwiedzać obszerną wyspę, jakie relacje nawiążesz z jej mieszkańcami i w jaki sposób rozwiążesz problematyczne sytuacje. Walki w zrealizowane zostały w formie turowych potyczek pomiędzy dwiema trzyosobowymi drużynami. Każdy z bohaterów posiada swoje mocne i słabe strony, które musisz odpowiednio wykorzystać. Ponadto gra oferuje rozbudowany system rozwoju postaci, co zwiększa możliwości taktyczne. Dzięki trzem poziomom trudności dobrze bawić mogą się zarówno osoby, które po prostu chcą poznać ciekawą historię, jak i miłośnicy prawdziwych wyzwań.

Opinie - Gra PC Mac OSX Dead in Vinland wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Mac OSX Dead in Vinland wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial GIGABYTE HP Intel Kingston Logitech Microsoft MSI SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry