Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra PC Mac OSX Linux Battle Worlds Kronos wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Battle Worlds Kronos wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Battle Worlds Kronos wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Battle Worlds Kronos wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Battle Worlds Kronos wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Battle Worlds Kronos wersja cyfrowa

Gra PC Mac OSX Linux Battle Worlds Kronos wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Mac OSX Linux Battle Worlds Kronos wersja cyfrowa

x1.jpg

Battle Worlds: Kronos

Battle Worlds: Kronos jest klasyczną strategią turową w stylu gier takich jak Battle Isle, Advance Wars i Panzer General. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak takie gry wyglądały by dzisiaj? My tak i z tego powodu zdecydowaliśmy się na stworzenie Battle Worlds : Kronos.

1.jpg
2.jpg

Jednoosobowe mapy typu "Challenge Maps"

Sprawdź swoje umiejętności w różnorodnych scenariuszach bojowych i śledź oraz analizuj swój postęp w grze.

Gra wieloosobowa na żywo

Walcz z przyjaciółmi na żywo przez Internet (gra współdziała
z wieloma platformami systemowymi) lub w trybie hot-seat.

x2.jpg

Asynchroniczna gra wieloosobowa

Nie spiesz się i rozważ każdy swój ruch. Podobnie jak w "play-by-mail" każda twoja runda jest zapisana na naszym serwerze i przekazywana dalej przeciwnikowi. Nasz serwer umożliwia na wznowienie rozgrywki po połączeniu się z serwerem i to bez względu na lokalizację oraz platformę systemową.

3.jpg
4.jpg

Funkcje Online

Ligii, chat oraz - na początku 2014 roku - turnieje.

Edytor Map

Potężny edytor pozwalający na tworzenie własnych map i misji.

Battle Worlds: Kronos © 2013 KING Art GmbH. All rights reserved. We assume no liability for damage caused by possible viruses. All brand names and trademarks are property of their respective owners.

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Mac OSX Linux Battle Worlds Kronos wersja cyfrowa
ProducentNordic Games
Kod producentaK00371
PlatformaLinux
Mac OSX
PC
WydanieCyfrowe
Wersja językowaPolska
Gatunek gryMultiplayer
Strategiczna
Typ DRMSteam
GwarancjaGwarancja licencjodawcy

Opinie - Gra PC Mac OSX Linux Battle Worlds Kronos wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Mac OSX Linux Battle Worlds Kronos wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Panasonic Philips ROCCAT SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry