Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamów łatwo przez telefon >>> 22 32 70 888
Gra PC Mac OSX Linux Epistory wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Epistory wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Epistory wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Epistory wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Epistory wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Epistory wersja cyfrowa

Gra PC Mac OSX Linux Epistory wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY

Opis - Gra PC Mac OSX Linux Epistory wersja cyfrowa

x1.jpg

Epistory

Epistory to klimatyczne połączenie przygodówki i gry akcji. Staw czoła inwazji insektów jako dziewczyna przemierzająca piękny świat origami na grzbiecie wielkiego rudego lisa. Podróżując przez fantastyczną krainę, odkryjesz wspaniałą historię i poznasz tajemnice magicznej mocy słów.

1.jpg
2.jpg

Epistory to historia przygód cierpiącego na brak inspiracji pisarza, który prosi swoją muzę o pomoc w napisaniu książki. W grze czeka na ciebie klimatyczna akcja widziana z perspektywy trzeciej osoby i przygoda w wersji 3D. Wyróżnia ją to, że do gry potrzebujesz wyłącznie klawiatury.

W Epistory wcielasz się z muzę, fikcyjną postać w świecie, którego historię trzeba napisać od początku. Twoja przygoda rozpoczyna się na pustej stronie, ale świat wokół ciebie rośnie i staje się żywszy, gdy ty zdobywasz inspirację, walczysz z wrogiem i rozwiązujesz zagadki. Ruch, otwieranie skrzyń i walka w niesamowitych pojedynkach są możliwe tylko wtedy, gdy to ty umieścisz je na papierze.

x2.jpg

Odkrywaj coraz dalsze zakątki, a papierowy świat i jego historia ukształtują się w wyobraźni pisarza, odkrywając tajemnice magicznej potęgi słów.

3.jpg
4.jpg

Wciel się w postać muzy ujeżdżającej magicznego lisa w wyjątkowym trójwymiarowym świecie fantasy.

Jedyna gra, w której do sterowania potrzebna jest wyłącznie klawiatura (qwerty, azerty, qwertz, dvorak).

6.jpg
5.jpg

Rozwiązuj zagadki i pokonuj wrogów w niesamowitych pojedynkach.

Jesteś w głowie pisarza i tworzysz własną historię.

x3.jpg

Dostosowanie poziomu trudności.

7.jpg
8.jpg

Areny z rankingami dla graczy, którzy chcą się zmierzyć z innymi.

Gra zintegrowana ze Steam (rankingi, osiągnięcia, warsztat, karty).

Opinie - Gra PC Mac OSX Linux Epistory wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Mac OSX Linux Epistory wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial GIGABYTE HP Intel Kingston Logitech Microsoft MSI Razer SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry