Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Zrób zakupy za minimum 100 zł, użyj kodu rabatowego w koszyku „SmogowkaZa1zl” a nasiona łąki antysmogowej dostaniesz za 1zł
Gra PC Mac OSX Linux Layers of Fear: Inheritance wersja cyfrowa DLC

Gra PC Mac OSX Linux Layers of Fear: Inheritance wersja cyfrowa DLC

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Gra PC Mac OSX Linux Layers of Fear: Inheritance wersja cyfrowa DLC


e26de0dd4a648fe26be51d886dd8.jpg

Wróciłam, ojcze.

Czas wywiera swój wpływ na wszystko, co nas otacza. Toczy swym zębem to, co fizyczne, obracając w pył najtrwalsze nawet fundamenty. Niszczy też nasze umysły i nasze wspomnienia - nieustannie kłębiąc i zmieniając je w coś nowego. Rzadko kiedy starcza nam odwagi, by stawić czoła przeszłości, jednakże przeszłość nie odpuszcza łatwo. I tak, gdy stoję przed drzwiami posiadłości, ich klamka poraża mnie niepokojącym chłodem. Oto wchodzę do miejsca, gdzie samotność zrodziła koszmar. Wróciłam, ojcze.

9.jpg
a.jpg
b.jpg

O grze

Layers of Fear: Inheritance kontynuuje wątki podjęte w Layers of Fear i opowiada o losach córki artysty, która powraca do rodzinnego domu, aby zmierzyć się ze swą przeszłością. Czy zdoła ona przebaczyć swemu ojcu, czy też raczej zatraci się potępianiu tego, co miało miejsce? Poznaj wydarzenia z jej perspektywy i doświadcz pełni tragedii, która spadła na rodzinę.

d.jpg

Staw czoła wyzwaniu

Poprowadź córkę artysty przez pozostałości rodzinnego domu i zanurz się w szaleństwie, które zesłane zostało na posiadłość. Staw czoła bolesnym wspomnieniom i posłuż się nimi do uformowania nowej przyszłości.

Cechy gry:

- Całkowicie nowa historia, która rozwija wątki naszkicowane w Layers of Fear
- Eksploruj posiadłość artysty jako jego córka
- Dwa odmienne zakończenia, które zależne są od twoich decyzji w toku rozgrywki
- Powrót do psychodelicznego koszmaru, który pochłonął cię w oryginalnej grze

e.jpg

Opinie - Gra PC Mac OSX Linux Layers of Fear: Inheritance wersja cyfrowa DLC

Ocena produktu: Gra PC Mac OSX Linux Layers of Fear: Inheritance wersja cyfrowa DLC

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel Kingston LG Logitech Microsoft MSI Razer SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry