Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra PC Mac OSX Linux Turmoil - The Heat Is On wersja cyfrowa DLC Gra PC Mac OSX Linux Turmoil - The Heat Is On wersja cyfrowa DLC Gra PC Mac OSX Linux Turmoil - The Heat Is On wersja cyfrowa DLC Gra PC Mac OSX Linux Turmoil - The Heat Is On wersja cyfrowa DLC Gra PC Mac OSX Linux Turmoil - The Heat Is On wersja cyfrowa DLC Gra PC Mac OSX Linux Turmoil - The Heat Is On wersja cyfrowa DLC Gra PC Mac OSX Linux Turmoil - The Heat Is On wersja cyfrowa DLC Gra PC Mac OSX Linux Turmoil - The Heat Is On wersja cyfrowa DLC Gra PC Mac OSX Linux Turmoil - The Heat Is On wersja cyfrowa DLC Gra PC Mac OSX Linux Turmoil - The Heat Is On wersja cyfrowa DLC

Gra PC Mac OSX Linux Turmoil - The Heat Is On wersja cyfrowa DLC

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Mac OSX Linux Turmoil - The Heat Is On wersja cyfrowa DLC

x1.jpg

Turmoil - The Heat Is On

Turmoil - The Heat Is On to nowa kampania z ogromną ilością ropy do wydobycia i zamienienia na gotówkę! Zaprojektowana w ten sposób, abyś mógł poczuć się jak w domu, jednocześnie oferuje mnóstwo nowych mechanizmów i zabawnych funkcji. Oto czego możesz się spodziewać!

2.jpg
1.jpg

Nowe miasto (i burmistrz!) oraz nowa bogata w ropę mapa, podzielona na trzy obszary.

Na każdym obszarze wprowadzane są nowe mechanizmy wiertnicze, zasilane przez podziemną substancję: magmę.

x2.jpg

Ewolucja

Część treści w The Heat Is On opartych jest na doświadczeniach z Turmoil. Zauważyliśmy, że nie wszyscy gracze wykorzystywali pełny potencjał naturalnego gazu. Dlatego obniżyliśmy poziom wejściowy do wykorzystywania gazu. Od samego początku Left and Right Inc., będzie posiadać wbudowane zdolności pobierania gazu. Nie potrzebne są dłużej drogie aktualizacje, wysokie ceny ropy dla wszystkich! Ogólnie, wydobycie gazu stało się o wiele prostsze. Doświadczeni gracze nie powinni się jednak obawiać, że gra jest zbyt łatwa. Granie w wydobywanie, w dalszym ciągu polega na podejmowaniu mądrych decyzji pod presją czasu, zwłaszcza na ostatnim obszarze!

Metagame w tej nowej kampanii-DLC oferuje więcej głębi. Zamiast diamentów, dostępnych jest 9 podziemnych skarbów. Zebranie ich wszystkich (poprzez handel i wydobycie) oferuje wspaniałe korzyści. Oprócz tego, wioska oferuj nawet więcej rzeczy takich, jak granie w karty na pieniądze.

13.jpg
12.jpg
11.jpg

Pojawiły się również nowe postacie, jak Philip, który prowadzi podejrzaną grę karcianą w knajpie.

Jack jest również nową postacią, prowadzi on ze swojej szopy obsługę narzędzi do magmy i lubi kurczaka.

Po wiosce włóczy się również kot! Ale nie robi on nic specjalnego, w końcu czego można się spodziewać po tych stworzeniach?

x3.jpg

Pojawią się również znajome twarze: Edward, Fred i William. W wagonach pociągowych mają swoje towary, możesz więc błyskawicznie zaopatrzyć się w swój ulubiony sprzęt wiertniczy.

4.jpg
3.jpg

Powracającą postacią jest również Anthony. Zamiast handlem diamentami, ma teraz swój własny sklep, w którym możesz kupić różnego rodzaju podziemne skarby.

Nowy burmistrz nie jest podobny do starego. Jego wskazówki są darmowe i korzysta on z innego systemu aukcyjnego. Ale udziały w dalszym ciągu kosztują!

Rozszerzenie wymaga podstawowej wersji gry Turmoil na wybraną platformę.

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Mac OSX Linux Turmoil - The Heat Is On wersja cyfrowa DLC
ProducentPlug In Digital
Kod producentaK01129
PlatformaLinux
Mac OSX
PC
WydanieCyfrowe
DLC
PEGI - wiek graczaBrak klasyfikacji
Wersja językowaPolski interfejs
Gatunek gryIndie / Niezależna
Strategiczna
Symulator
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDysk: 500 MB wolnej przestrzeni dyskowej
Pamięć RAM: 2 GB
Procesor: Intel Core 2 Duo
System operacyjny: Microsoft Windows Vista lub nowszy
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
Dodatkowe informacjeRozszerzenie wymaga podstawowej wersji gry

Opinie - Gra PC Mac OSX Linux Turmoil - The Heat Is On wersja cyfrowa DLC

Ocena produktu: Gra PC Mac OSX Linux Turmoil - The Heat Is On wersja cyfrowa DLC

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips ROCCAT SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry