Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra PC Mac OSX Linux Warlock 2 The Exiled (Standard edition) wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Warlock 2 The Exiled (Standard edition) wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Warlock 2 The Exiled (Standard edition) wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Warlock 2 The Exiled (Standard edition) wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Warlock 2 The Exiled (Standard edition) wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Warlock 2 The Exiled (Standard edition) wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Warlock 2 The Exiled (Standard edition) wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Warlock 2 The Exiled (Standard edition) wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Warlock 2 The Exiled (Standard edition) wersja cyfrowa

Gra PC Mac OSX Linux Warlock 2 The Exiled (Standard edition) wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Mac OSX Linux Warlock 2 The Exiled (Standard edition) wersja cyfrowa

0.jpg

Warlock 2: The Exiled

Świat został rozerwany na strzępy, a ty trafiłeś do jednego z nich. Nadszedł czas powrócić do Ardanii i dokonać zemsty na tych, którzy tego dokonali. Przedzieraj się przez rozczłonkowane królestwa zasiedlone przez innych wygnańców, wrogich Magów i przerażające kreatury. Po powrocie do Ardanii stawisz czoła największemu zagrożeniu. Podbij wrogów, odzyskaj swój dom i dokonaj zemsty.

O grze

Warlock 2 to strategia turowa w klimacie fantasy. Zmierz się z Wielkimi Magami, prowadź potężne armie w bój, władaj starożytną magią oraz używaj dyplomacji i wiary jako broni. Doświadcz wyzwania w trybie single i multiplayer.

e26de0dd4a648fe26be51d886dd8.jpg

Różnorodne światy

kilka różnych i losowo generowanych map stawiających różne wymagania i przeciwników do pokonania. Używaj ukształtowania terenu, by uzyskać przewagę.

Najmuj herosów

gdy rośnie twoja reputacja, wokół ciebie pojawi się coraz więcej herosów, wnoszących swoje specjalne umiejętności do drużyny. Wyposażaj ich w legendarne artefakty, zarówno znalezione, jak i wytworzone samemu i mianuj ich dowódcami na polu bitwy.

b.jpg
c.jpg

Unikatowa gra fantasy

zwycięstwo dyplomatyczne nie wchodzi w grę – nie spoczniesz, zanim twoi przeciwnicy nie zostaną zmiażdżeni potęgą twojego strategicznego geniuszu! Heksagonalne mapy w trybie turowym dają ci czas zaplanować kolejny ruch, a twoimi broniami są potężne armie bezlitośnie maszerujące na przeciwników.

Zbierz swoją armię

ludzie, których podbijasz, wnoszą do oddziału swoje unikatowe jednostki. Wybierz, czy chcesz dowodzić armią ludzi, hordami nieumarłych, wykorzystać tajemniczych Planeswalkers lub wymieszać ich wszystkich według uznania. Gra zawiera łącznie sześć różnych ras do wyboru, każda ze swoimi zaletami i wadami.

Jesteś Wielkim Magiem

wybierz swoją postać z grona kilkunastu Wielkich Magów, z których każdy ma różne umiejętności i czary i wybierz, kim dowodzić będziesz na twojej drodze do zwycięstwa. Jeżeli żadna z opcji do wyboru nie będzie ci pasować, będziesz mógł utworzyć własną postać od zera.

d.jpg
f.jpg
e.jpg

Władaj mocami magicznymi

w walce pomoże ci nie tylko nadzwyczajna zdolność dowodzenia na polu bitwy, ale również specjalne zdolności magiczne. Wybierz swoje zdolności z ponad 170 czarów i ustal swoją specjalizację, od czarów bezpośrednich ataków do terramorfingu, albo sprzymierz się z jednym z bogów, aby zyskać ich potężne błogosławieństwo. Z czasem, zyskasz możliwość dostosowania każdego czaru dzięki potężnym błogosławieństwom.

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Mac OSX Linux Warlock 2 The Exiled (Standard edition) wersja cyfrowa
ProducentParadox Interactive
Kod producentaK00600
PlatformaLinux
Mac OSX
PC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaod 12 lat
Wersja językowaAngielska
Niemiecka
Rosyjska
Gatunek gry4X / Grand Strategy
Fantasy
Hex Grid
Multiplayer
RPG
Strategiczna
Turowa
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDysk: 2 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 8600
Pamięć RAM: 4 GB
Procesor: dwurdzeniowy 2.66 GHz
System operacyjny: Windows Vista 64-bitowy
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
NośnikNie dotyczy
Dodatkowe informacjeJednoosobowy tryb gry
Połączenie z internetem wymagane do aktywacji gry
Wieloosobowy tryb gry

Opinie - Gra PC Mac OSX Linux Warlock 2 The Exiled (Standard edition) wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Mac OSX Linux Warlock 2 The Exiled (Standard edition) wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips ROCCAT SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry