Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Czy wiesz, że mamy Produkty dla dzieci? Zobacz!
Gra PC Mac OSX Nippon Marathon wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Nippon Marathon wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Nippon Marathon wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Nippon Marathon wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Nippon Marathon wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Nippon Marathon wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Nippon Marathon wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Nippon Marathon wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Nippon Marathon wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Nippon Marathon wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Nippon Marathon wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Nippon Marathon wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Nippon Marathon wersja cyfrowa

Gra PC Mac OSX Nippon Marathon wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Mac OSX Nippon Marathon wersja cyfrowa

0 2.jpg

Nippon Marathon

San! Ni! Ichi! Hajime!!! Rozgrzej swoje mięśnie i wyrusz na ostateczny maraton wokół Japonii w hałaśliwym ragdollowym wieloosobowym wyścigu, w którym wszystko może się zdarzyć. Przeskakuj beczki, prześcignij Shiba Inu i wydostań się spomiędzy rowerów – jednocześnie rzucając owocami w przeciwników i przeskakując przez deski niepewnie balansujące na wodospadach – w nierealistycznym doświadczeniu, w które trzeba zagrać, żeby uwierzyć.

0.jpg
1.jpg

Zobacz całą Japonię!

Przemierz całą krainę Nippon w ramach serii kreatywnych torów obejmujących zatłoczone ulice w miastach, wiejskie dróżki, tętniące życiem targowiska, górskie kapliczki, supermarkety, a nawet niebezpieczne destylarnie sake!

Mnóstwo niespodzianek!

Nigdy nie wiesz co zdarzy się jako następne w Nippon Marathon. Być może znajdziesz chwilę na zaimprowizowany zabawy automatami? Może prezenter wiadomości wleci na plecaku odrzutowym na wywiad z tobą na torze? Wszystko jest możliwe…

Czteroosobowe szaleństwo!

Nie możesz wymówić Nippon Marathon bez „P”, „A”, „R”, „T” oraz *sprawdza litery* „I”, chyba… Gra jednoosobowa jest wspierana, ale złapcie cztery pady i cieszcie się nieprawdpodobną głupotą najlepszego maratonu wśród gier.

Zwariowane postacie!

Stań twarzą w twarz z najbardziej zabawnymi zawodnikami, jacy kiedykolwiek się pojawili na, eee… zawodach! Człowiek-Homar J DARWIN, mająca obsesję na punkcie piżam Elizabeth Nishibori, fan szkolnych mundurków Zenbei „Xen Bae” oraz zupełnie normalny Snuguru Maestro to niektórzy spośród pretendentów rywalizujących o miejsce na podium!

2.jpg
6.jpg

Epickie potknięcia!

Rozkołysane pręty! Ogromne walące w twarz ryby! Shiba Inu! Tafle szkła! Ruch uliczny! Ślepe wrota! Beczki! Turlające się belki! Chwiejne deski! Latające owoce! Więcej Shiba Inu! TRZĘSIENIA ZIEMI!!! Rób uniki, by uniknąć mnóstwa cierpienia z powodu bolesnych i zawstydzających skutków bazujących na fizyce uderzeń…

Rozgrywka ze swobodnym wchodzeniem i wychodzeniem!

Potrzebujesz chwili przerwy, by wycisnąć sok ananasowy z twoich gąbkowych szczypiec homara? Losowy przechodzień mija twoją kanapę i chce zagrać? Niezależnie od przyczyny wskakuj i wyskakuj z gry i baw się na tej największej, najbardziej elastycznej imprezie!

4.jpg

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Mac OSX Nippon Marathon wersja cyfrowa
Producentmergegames
Kod producentaE45903
PlatformaMac OSX
PC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaBrak klasyfikacji
Wersja językowaAngielska
Wielojęzykowa
Gatunek gryDla dzieci
Familijna
Indie / Niezależna
Manga / Anime
Rzut izometryczny / 3D
Sportowa
Wyścigowa
Zręcznościowa
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDysk: 5 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: Intel HD Graphics 4000
Pamięć RAM: 4 GB
Procesor: Intel Core i3-2370M
System operacyjny: Microsoft Windows 7 Home Premium 64-Bit
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
NośnikNie dotyczy
Dodatkowe informacjeJednoosobowy tryb gry
Pełne wsparcie kontrolera
Połączenie z internetem wymagane do aktywacji gry
Wieloosobowy tryb gry
Zawartość zestawuCyfrowa wersja gry

Opinie - Gra PC Mac OSX Nippon Marathon wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Mac OSX Nippon Marathon wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT Sony TP-Link Trust
do góry