Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra PC Mac OSX Post Human War wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Post Human War wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Post Human War wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Post Human War wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Post Human War wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Post Human War wersja cyfrowa

Gra PC Mac OSX Post Human War wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Mac OSX Post Human War wersja cyfrowa

0 2.jpg

O grze

Na początku naszego trzeciego milenium, ludzkość wyginęła, pozostawiając po sobie poważnie zniszczoną planetę Ziemię. Niebezpieczne zmutowane zwierzęta, roboty domowe zmodyfikowane na potrzeby działań wojennych, i pomysłowe małpy w garniturach walczą o określenie losu ludzkiego dziedzictwa.

Czempion, Czempion i jeszcze raz Czempion

Na samym początku starcia, każdy gracz tworzy armię i wybiera w niej jedną tajną jednostkę: Czempiona. Pierwszy gracz, który zabije wrogiego Czempiona, wygrywa. Możesz wybrać dowolną słabą lub silną, latającą lub nie, walczącą wręcz lub na odległość jednostkę, oraz trzymać ją za swoimi oddziałami lub wystawić ją, by przechytrzyć przeciwnika… W zależności od jego strategii! Będziesz musiał przewidzieć działania przeciwnika i unikać jego sztuczek, by odnaleźć Czempiona i pozbyć się go… zanim dopadnie twojego!

0.jpg
1.jpg

Solo lub Multi

Twórz armie i wyrusz na przygodę w kampanii jednoosobowej, lub staw czoła graczom w sieci! Doświadcz prawdziwie strategicznej rozgrywki, gdzie nic nie jest przypadkowe, i pełne taktycznych wyzwań, blefowania i absurdalnego humoru.

Cechy gry:

- Bezlitosna rozgrywka, w której nie ma przypadków ani braku równowagi z powodu doświadczenia: Niech wygra najlepszy strateg!
- Odkryj czempiona twojego przeciwnika: Psychologiczna rozgrywka łącząca blef i taktykę.
- Absurdalne i zupełnie nowe postapokaliptyczne tło.
- Różne opcje gry: Kampania jednoosobowa, lokalny lub sieciowy tryb wieloosobowy z sojuszami lub rywalizacją.
- Twórz barykady, niszcz przeszkody… Zmieniaj teren na swoją korzyść podczas bitwy!
- Bogata zawartość, z 3 różnymi światami, 3 frakcjami i 36 grywalnymi jednostkami.

2.jpg

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Mac OSX Post Human War wersja cyfrowa
ProducentPlug In Digital
Kod producentaK00719
PlatformaMac OSX
PC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaBrak danych
Wersja językowaAngielska
Francuska
Hiszpańska
Niemiecka
Rosyjska
Gatunek gryHex Grid
Indie / Niezależna
Multiplayer
Strategiczna
Turowa
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDodatkowo: Szerokopasmowe połączenie z Internetem
Dysk: 750 MB wolnej przestrzeni dyskowej
Pamięć RAM: 4 GB
Procesor: 2.0 GHz
System operacyjny: Microsoft Windows 7
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
NośnikNie dotyczy
Dodatkowe informacjeJednoosobowy tryb gry
Połączenie z internetem wymagane do aktywacji gry
Wieloosobowy tryb gry

Opinie - Gra PC Mac OSX Post Human War wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Mac OSX Post Human War wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips ROCCAT SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry