Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Czy wiesz, że mamy Produkty dla dzieci? Zobacz!
Gra PC Mac OSX RESCUE 2: Everyday Heroes wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX RESCUE 2: Everyday Heroes wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX RESCUE 2: Everyday Heroes wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX RESCUE 2: Everyday Heroes wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX RESCUE 2: Everyday Heroes wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX RESCUE 2: Everyday Heroes wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX RESCUE 2: Everyday Heroes wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX RESCUE 2: Everyday Heroes wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX RESCUE 2: Everyday Heroes wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX RESCUE 2: Everyday Heroes wersja cyfrowa

Gra PC Mac OSX RESCUE 2: Everyday Heroes wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Mac OSX RESCUE 2: Everyday Heroes wersja cyfrowa

x1.jpg

RESCUE 2: Everyday Heroes

„RESCUE 2: Everyday Heroes” to ekscytująca kontynuacja „Rescue 2013: Everyday Heroes” – gry uznanej zarówno przez fanów, jak i przez krytyków. Przejmij dowodzenie operacyjne nad remizami w całym mieście! Jako dowódca straży odpowiadasz za jego bezpieczeństwo. Musisz dopilnować, by twoje jednostki były gotowe do działania tak w przypadku zwykłego pożaru, jak i tragicznej katastrofy kolejowej. Ulepszaj sprzęt, wysyłaj specjalistów do odpowiednich składów i koordynuj przejazdy na poszczególne misje, korzystając z mapy miasta.

1.jpg
2.jpg

Bierz udział w realistycznych misjach w drugiej części ekscytującej symulacji remizy strażackiej. Opracuj do nich odpowiednie strategie. Pospiesz się i uratuj uwięzionych mieszkańców. Wybierz środek gaśniczy odpowiedni dla danej sytuacji, wykorzystaj dostępne źródła wody i postaraj się zapobiec większym zniszczeniom.

W drugiej części tej ekscytującej serii znajdziesz pełną sieć remiz strażackich, która pozwoli ci jeszcze lepiej zadbać o bezpieczeństwo miasta. Kiedy na ulicach rozlega się ryk syren, migające niebieskie światła odbijają się w oknach domów, słychać stukot pokrytych sadzą butów na asfalcie i dźwięk rozwijanego węża strażackiego, wszyscy w mieście wiedzą, że STRAŻACY PRZYBYLI, by walczyć z płomieniami.

x2.jpg

Ilu ludzi ocalisz?

Jako strażak codziennie będziesz zadawać sobie to pytanie. Przejmij kontrolę nad wszystkimi aspektami misji ratunkowych! Obejmij dowodzenie nad służbami całego miasta. Spójrz na nie oczami ratowników i poznaj znaczenie określenia „prawdziwy bohater”! Zarządzaj kilkoma remizami strażackimi, pojazdami, ogromną ilością sprzętu i wykwalifikowaną załogą, żeby w każdej chwili móc nieść pomoc potrzebującym. Jesteś pierwszą linią obrony miasta w walce z pożarem!


* Zacznij od miasta z jedną remizą i odblokuj kolejne, wypełniając misje!
* Większa różnorodność pożarów: pożary płynów i urządzeń elektrycznych.
* Zawiera wóz strażacki z podnośnikiem hydraulicznym, który pozwala gasić pożary i ratować ludzi z wysokich budynków.
* Wiele źródeł wody – sprawdź, czy możesz pobrać wodę z naturalnego źródła, hydrantu, czy też z pompy pożarniczej.
* Poznaj nowych ludzi i spotkaj się ze starymi znajomymi z pierwszej części gry.
* Zarządzaj pracą ratowników i poznaj lepiej swój zespół bohaterów dnia codziennego.
* Kupuj nowe pojazdy i zatrudniaj dodatkowych pracowników.
* Zarządzaj wymianą pojazdów pomiędzy różnymi remizami.
* Wybierz grę fabularną lub codzienne misje.

vvv.jpg

©2015 rondomedia Marketing & Vertriebs GmbH
©2015 Fragment Production Ltd.

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Mac OSX RESCUE 2: Everyday Heroes wersja cyfrowa
ProducentIMGN.pro
Kod producentaK00181
Wydawcaastragon Sales & Services GmbH
Fragment Production Ltd.
PlatformaMac OSX
PC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaod 3 lat
Wersja językowaAngielska
Francuska
Hiszpańska
Niemiecki interfejs
Polski interfejs
Rosyjska
Wielojęzykowa
Włoska
Gatunek gryAkcja
Dla dzieci
Familijna
RTS
Rzut izometryczny / 3D
Strategiczna
Symulator
Taktyczna
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweAkcesoria: klawiatura i mysz
DirectX: 9.0c
Dysk: 1 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: AMD Radeon R7 250
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 650
Pamięć RAM: 4 GB
Procesor: AMD Phenom II X3 720
Procesor: czterordzeniowy 2.4 GHz
Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600
System operacyjny: Microsoft Windows Vista, 7, 8, 10
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
NośnikNie dotyczy
Dodatkowe informacjeJednoosobowy tryb gry
Połączenie z internetem wymagane do aktywacji gry
Zawartość zestawuCyfrowa wersja gry

Opinie - Gra PC Mac OSX RESCUE 2: Everyday Heroes wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Mac OSX RESCUE 2: Everyday Heroes wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT Sony TP-Link Trust
do góry