Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Zachowaj smaki lata na dłużej! Zamroź, Ususz, Wyciśnij, Zapakuj!
Gra PC Majesty Gold HD wersja cyfrowa Gra PC Majesty Gold HD wersja cyfrowa Gra PC Majesty Gold HD wersja cyfrowa Gra PC Majesty Gold HD wersja cyfrowa Gra PC Majesty Gold HD wersja cyfrowa

Gra PC Majesty Gold HD wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Gra PC Majesty Gold HD wersja cyfrowa

1.jpg

Majesty Złota Edycja HD

Wróć do Ardanii, i zajmij swoje prawowite miejsce na tronie. Twoje królestwo polega na tobie w kwestii bogactwa, dobrobytu, oraz obrony przed wszelkiego rodzaju ohydnymi kreaturami.

Symulator królestwa fantasy

Majesty to wyjątkowa strategia w czasie rzeczywistym, w której gracze obejmują władzę nad własnymi królestwami. Lecz twoja władza nie jest absolutna, gdyż twoi bohaterowie, oraz poddani są niezależni, uparci, i chciwi. Werbuj Łowczych, Paladynów, Czarodziejów, i więcej, by spełniali twoje rozkazy. Zarządzaj swym skarbcem, poszerzaj królestwo i zwalczaj różnego rodzaju fantastyczne, mityczne potwory.

2.jpg
3.jpg

Tron czeka na prawdziwego króla

W świecie Majesty jesteś władcą królestwa Ardania. Na rozkazy czekają Twoi wierni, aczkolwiek trochę nieznośni poddani, którzy mają własne zdanie na temat tego jak powinno się rządzić. Po prawdzie, Majesty jest jedyną grą, w której twoi bohaterowie sami decydują o tym, co i kiedy powinno być zrobione, a Tobie pozostaje odpowiednio ich zachęcać drogą pieniężną.

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Majesty Gold HD wersja cyfrowa
ProducentParadox Interactive
Kod producentaK00592
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
Gold Edition
PEGI - wiek graczaod 12 lat
Wersja językowaAngielska
Gatunek gryEkonomiczna
Fantasy
Multiplayer
RTS
Rzut izometryczny / 2D
Strategiczna
Symulator
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDirectX 8.0
Dysk: 1 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta dźwiękowa: Zgodna z DirectX 8.0
Karta graficzna: zgodna z DirectX 8.0
Pamięć RAM: 256 MB
Procesor: Pentium III 800 MHz
System operacyjny: Microsoft Windows XP, Vista, 7
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
NośnikNie dotyczy
Dodatkowe informacjeJednoosobowy tryb gry
Wieloosobowy tryb gry
Zdjęcia mają charakter poglądowy
Zawiera cyfrowe dodatki
Połączenie z internetem wymagane do aktywacji gry
Zawartość zestawuCyfrowa wersja gry
Wszystkie rozszerzenia

Opinie - Gra PC Majesty Gold HD wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Majesty Gold HD wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Manta Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT SanDisk Sony SteelSeries TP-Link Trust
do góry